Będzie dobrze!

24 lutego 2018

Słyszałeś kiedyś w jaki sposób reaguje matka kiedy jej dziecko upadnie i zaczyna płakać? Uwielbiam to jak mamy półgłosem wtedy pocieszają dziecko: "Nie płacz, już dobrze, wszystko będzie dobrze..."  

Dzisiejszego ranka twój Ojciec mówi ci... "Wszystko będzie dobrze".
Twoje dzieci są dzisiaj nie do opanowania? "Będzie dobrze”.
Masz rachunek, który nie masz pojęcia z czego zapłacisz? Wszystko będzie w porządku”.
Boisz się o siebie, o swoje dzieci, swoich bliskich? "Wszystko będzie dobrze".
Nie wiesz co zrobić, stojąc przed podjęciem trudnej decyzji? „Będzie dobrze”.  

Wszystko będzie dobrze ponieważ twój cudowny i dobry Ojciec czuwa nad tobą. On jest z tobą i jest dla ciebie. On cie ochrania, wyposaża, i troszczy się o ciebie, podobnie jak czynił to w życiu Ali, Emilii i Łukasza, którzy tak o tym piszą...  

"Bóg dał mi siły by wybaczyć ludziom, którzy mnie skrzywdzili i obecnie otwarłam nowy rozdział życia. Idę do przodu z Bogiem. Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie wzmacnia."
Ala  

""Cuda Każdego Dnia" pomogły mi zrozumieć jak wielką wartość mam w Bożych oczach. Niezależnie jak inni mnie postrzegają, mimo moich zranień z przeszłości, dla Boga jestem cenna i On mnie kocha taką jaką jestem. Mam wiarę na przyszłość i pozwalam Bogu działać w moim życiu."
Emilia  

"Kiedy zacząłem otrzymywać "Cuda Każdego Dnia" miałem poważny kryzys w życiu. Wiedziałem, że Bóg nie zrezygnował ze mnie ale czułem się bardzo zniechęcony, nie wiedziałem jak ruszyć do przodu. "Cuda Każdego Dnia" odegrały ogromną rolę w moim powrocie do równowagi. Zachęcenie jakie otrzymywałem w tych listach Bóg użył by przypomnieć mi jak bardzo każdy z nas jest cenny dla Niego, i że Jego miłość do nas nigdy nie ustaje. Bóg przywrócił mi sens i cel życia, czuję się wolny by razem z Nim marzyc o wielkich rzeczach dla Jego królestwa.!"
Łukasz
 

Przyjacielu, wszystko będzie dobrze. Twój Bóg panuje nad całym wszechświatem i nad twoim życiem, również dzisiaj. Przyjmij Jego pokój. O to modlę się dzisiaj dla ciebie.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...