Bóg chce cię odnowić!

28 maja 2018

Jeśli myślisz, że twoje życie jest nieszczęśliwe (albo może znasz kogoś takiego), mam dla ciebie dobrą wiadomość... Bóg jest Tym, który odnawia serca i życie!  

"Ilekroć naczynie, które formował z gliny, nie udawało się, przerabiał je na inne naczynie, takie jakie w danym przypadku uznał za właściwe".
Jeremiasz 18,4  

Wyobraź sobie, że przypadkowo upuszczasz wazę. Patrzysz z rozpaczą na stosik małych kawałeczków u twoich stóp i gorączkowo myślisz, co teraz? ... kleić to wszystko na nowo, ze świadomością, że efekt nigdy nie będzie taki jak wcześniej i że do tej wazy już nigdy więcej nie nalejesz wody ani nie wstawisz kwiatów? Czy po prostu wyrzucić wszystkie kawałki do kosza?  

Twoje życie jest o wiele bardziej wartościowe niż ta waza. I Bóg może i chce uczynić cud by je odbudować i odnowić. On chce uzdrowić twoje emocje, twoje zranienia z przeszłości, twój ból... i niezależnie jak długo to potrwa, na pewno doprowadzi do końca, ponieważ cię kocha.  

Jak mówi ta pieśń: "Rozbite naczynia" w wykonaniu zespołu Hillsong "Teraz Cię widzę, widzę miłość w Twoich oczach, kiedy oddałeś siebie, podnosząc złamanych do życia".  

Czy chcesz pozwolić Bogu by cię odnowił?  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...