Bóg chce dać ci przyszłość i nadzieję!

27 kwietnia 2018

Czujesz się jak więzień w swoim własnym życiu, bez przyszłości? Może czujesz się postawiony pod ścianą? Mam dla ciebie dobrą wiadomość... Bóg chce dać ci przyszłość i otworzyć nowe horyzonty!  

"Ja wiem, jakie wiążę z wami plany - oświadcza Pan. - To plany o pokoju, a nie o niedoli. Chcę wam dać szczęśliwą przyszłość i uczynić was ludźmi nadziei."
Jeremiasz 29,11  

Być może, okna twojego mieszkania, podobnie jak okna mieszkań wielu innych osób w wielkim mieście, wychodzą na małe podwórko albo na ścianę sąsiedniego budynku. A kiedy zamykasz oczy, marzysz o szerokiej przestrzeni rozciągającej się aż po horyzont.... Niestety, twoje fizyczne oczy widzą co innego.  

Czasami podobnie jest w naszym życiu. Mamy poczucie jakbyśmy byli przyparci do muru, który przysłania nam słonce, i co gorsze, wydaje się, że jest on nie do ruszenia. Ale Bóg, jako dobry Ojciec, chce znów pokazać ci przyszłość, nowy horyzont przed twoimi oczami. Wierzysz w to przyjacielu?  

Pomódlmy się razem: "Panie, dzisiaj mój horyzont jest zakryty. Czuję się uwięziona w sytuacji bez wyjścia, ale przez wiarę chcę przyjąć Twoją pomoc ... poszerz moje widzenie i postaw nowe horyzonty przede mną. Ufam ci; w Tobie jest moja nadzieja. W Twoim imieniu, amen."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...