Bóg chce objawić Swój plan dla ciebie!

23 lipca 2018

W czasie naszej ziemskiej wędrówki jesteśmy ograniczeni do tego co słyszymy, widzimy czy czujemy. To jeden z powodów dla którego Jezus zostawił nam Swojego Ducha...  

"Tymczasem jak napisano: Czego oko nie zdołało ujrzeć, a ucho usłyszeć i co ludziom nawet na myśl nie przyszło, to Bóg przygotował tym, którzy Go kochają. Nam zaś objawił to Bóg przez Ducha, bo Duch przenika wszystko - nawet głębię Boga". 1 Koryntian 2,9-10  

Są rzeczy, których nasze oczy nie mogą widzieć, nasze uszy nie mogą słyszeć i nasze serca nie potrafią nawet zrozumieć. A jednak, Bóg przygotował już te ukryte rzeczy dla tych, którzy Go kochają. Wiem, że kochasz Boga.  

Są dla ciebie przygotowane dobre rzeczy! I Jego pragnieniem jest by ci je objawić przez Swojego Ducha, który wie i bada wszytko, nawet głębokości Boże. Dlaczego miałbyś nie poznać tego, co Bóg przygotował dla twojego życia, dla twojej obecnej sytuacji, dla twojej przyszłości? Szkoda każdej chwili.  

Modlę się by Duch Święty dotknął cię dzisiaj. Zachęcam do wspólnej modlitwy... "Ojcze, dziękuję Ci za wszystko co przygotowałeś dla tych, którzy Ciebie kochają. Kocham Cię całym swoim sercem. I modlę się by dzisiaj Twój Duch, który jest Duchem objawienia, pokazał i objawił mi to co dla mnie przygotowałeś. Chciałbym to otrzymać i wiem, że tak będzie bo wiem, że Ty chcesz tego co dla mnie najlepsze! Modlę się w imieniu Jezusa, amen".  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...