Bóg chce użyć cię w szczególny sposób!

14 sierpnia 2019

Niedawno miałem przywilej poznać Ojca Pedro i jego służbę zwaną „Akamasoa”. Na Madagaskarze ludzie uważają go za postać równą Matce Teresie. Przez 27 lat niestrudzenie przyjmował, troszczył się i okazywał Bożą miłość tysiącom sierot i całym rodzinom. Robi to dzięki wierze w Boga, a siła jego wpływu jest nadzwyczajna! Odwiedź tę stronę i sprawdź:  

Obecnie tysiące dzieci mają co jeść i gdzie mieszkać. Wiele z nich przebywa tam razem ze swoimi rodzinami; inne są sierotami. W sumie w zbudowanych od podstaw miasteczkach mieszka 17 000 osób!  

Odwiedziny w tym miejscu bardzo mnie poruszyły, bo pokazały mi kolejny raz, że człowiek, który poświęca swoje życie Chrystusowi i innym, może zmienić świat – osoba po osobie. Ty też, podobnie jak Ojciec Pedro, jesteś powołany, by zmieniać ten świat. Wokół jest tyle potrzeb… Możesz pokazać innym, że są wartościowymi ludźmi, że są ważni. To przesłanie możesz zawrzeć w słowach „dziękuję, że jesteś”.  

Tak właśnie się czułem, kiedy byłem razem z Pedro i jego zespołem. Oni docierają do tych sierot, mówiąc im: „cieszymy się, że jesteś. Jesteś cenny. Twoje życie ma sens. Zatroszczymy się o ciebie. Będziemy cię kochać, nakarmimy cię, ubierzemy i nauczymy zawodu”. Dziękuję, Ojcze Pedro, że jesteś – i tobie też dziękuję! Bóg chce użyć cię w szczególny sposób!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...