Bóg cię chroni!

7 czerwca 2018

Nawet teraz, przyjacielu, jesteś odbiorcą boskiej ochrony i mocy. Wiedziałeś o tym? Aniołowie są pewnego rodzaju przedłużeniem ramienia Boga. Oni przekładają w działanie Bożą wolę, choc raczej rzadko widzimy ich naszymi fizycznymi oczami!  

Biblia mówi, "Czy nie są oni wszyscy duchami do posług, posyłanymi do pomocy tym, którzy mają odziedziczyć zbawienie?" - Hebrajczyków 1,14 Ale nawet jeśli nie widzimy ich fizycznie, wielu ludzi mówi o ich interwencji, ich mocy, która jest ogromna w porównaniu do naszej.  

Pewnego dnia, kiedy wyjeżdżałem z parkingu, jakiś człowiek machał mi żebym się zatrzymał. Gwałtownie wcisnąłem hamulec, myśląc, że chce mi cos powiedzieć. Kiedy już stałem, nagle, zza budynku wyjechał samochód na pełnym gazie. Patrzyłem za samochodem który przeleciał obok w szoku, ponieważ właśnie ledwo co uniknąłem wypadku, który mógł okazać się śmiertelny. Odwróciłem się więc żeby podziękować temu mężczyźnie, ale on w ułamku sekundy zniknął!  

Pamiętam go. Był wysoki, wysportowany, ubrany w lekko lśniący niebieski dres. Różnił się od typowego sąsiada z mojej okolicy. Kiedy dawał mi znak bym się zatrzymał, nie mógł widzieć tego innego samochodu ponieważ tamten wyskoczył spoza niego. A potem zniknął zanim zdążyłem mu podziękować. Jestem przekonany, że to był anioł posłany przez Boga by mnie ochronić.  

Aniołowie istnieją, i dość często interweniują w naszej sytuacji kiedy nasz wróg chce nas uderzyć czy nawet doprowadzić do śmierci. Suwerenny Bóg działa w naszym życiu, i potrafi wyciągnąć nas z najbardziej dramatycznych wydarzeń!  

Bądź pewien, że Bóg cie ochrania.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...