Bóg cię pragnął

26 grudnia 2018

Wczoraj świętowaliśmy urodziny, narodziny Jezusa Chrystusa! Tak, "Oto narodziło się Dziecko! Syn został nam dany." (Izajasz 9, 5) Nawet jeśli Jezus nie urodził się dokładnie 25 grudnia, czy to ma znaczenie? Jego przyjście (nieważne jaka to była dokładnie data) jest nadzwyczajnym objawieniem Bożej miłości. Ty również jesteś - jesteś żywym dowodem wielkości Boga!  

Ja przyszedłem na ten świat, dzięki, jak ja to nazywam, "boskiemu przypadkowi". Moi rodzice nie mieli jeszcze ukończonych 20 lat i nie czekali na dziecko. Nie byłem chciany. Ale, patrząc wstecz, jednego jestem pewny - Bóg mnie chciał! To kluczowe by zrozumieć, że nikt z nas nie jest przypadkiem. Każdy z nas jest wyczekiwany i kochany! Zapraszam byś modlił się razem ze mną, modlitwą zapisaną w Biblii...  

"Dziękuję ci o Najwyższy. Wysławiam cię za to, że cudownie mnie stworzyłeś. Cudowne są dzieła twoje i duszę moją znasz dokładnie. Żadna kość moja nie była ukryta przed Tobą, choć powstałem w ukryciu, utkany w głębiach ziemi. Oczy twoje widziały czyny moje. W księdze twej zapisane były wszystkie dni przyszłe, gdy jeszcze żadnego z nich nie było." Psalm 139, 14-16 Nie jesteś tu przypadkiem. Nie jesteś pomyłką. Przeciwnie, jesteś żywym dowodem Jego kreatywności i miłości. Dziękuję Bogu, że cię stworzył i dziękuję, że żyjesz!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...