Bóg daje ci nowe życie

13 listopada 2019

Kto z nas nigdy nie chciał zacząć wszystkiego od nowa? Nacisnąć guzik i zacząć od zera... dostać drugą szansę? Możesz wierzyć lub nie, ale to jest możliwe! Czytamy o tym w Biblii:
„Tak więc kto jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem. Stare przeminęło - i nastało nowe!” (2 List do Koryntian 5,17)https://www.bible.com/pl/bible/2095/2CO.5.SNP Tak, dobrze przeczytałeś... to jest możliwe! To jest możliwe dzięki Jezusowi. Wszystko, co stare - żale, błędy, porażki, wszystko czego wolałbyś nie zrobić czy nie powiedzieć - należy do przeszłości. Możesz zacząć od początku, mieć całkiem świeży start.  

Jezus wszystko przygotował i za wszystko zapłacił. Wszystko wymazał. Wejdź w nowe życie z zaufaniem i wiarą! Nie jesteś już tym, kim byłeś... jesteś w trakcie stawania się osobą, jaką Bóg chce byś był! Jeśli czujesz się bardzo daleko od Boga, nie jest za późno by zaprosić Go do swojego życia. Bóg chce cię błogosławić, pocieszyć i odnowić. On pragnie dotykać twojego serca i zmieniać twoje myśli.  

Moc jego miłości do ciebie przenika najgłębsze ciemności. Jego miłość ma moc, by:
- przemieniać twoje życie dzień po dniu,
- osuszyć twoje łzy,
- uleczyć twoje rany.
Bóg pragnie byś zaczął nowe życie. To jest możliwe dzięki mocy Jego miłości. Otwórz dla Niego swoje serce i zacznij wszystko od nowa. Ciesz się dzisiejszym dniem w Jego wspaniałej obecności!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...