Bóg dotrzymuje swoich obietnic

21 stycznia 2018

"Nie zwątpił on w niewierze w obietnice Boga. Przeciwnie, wzmocniony wiarą oddał chwałę Bogu. Był przy tym w pełni przekonany, że to co Bóg obiecał ma moc i spełnić."
Rzymian 4,20-21  

Abraham nie wątpił. Wierzył do końca, że jego Stwórca może dokonać cudu. Pomimo wszelkich przeszkód... miał dziecko. Wbrew ludzkiej logice...dał życie. Kiedy wszystko wydaje się być stracone...dzieją się cuda.  

Przyjacielu, Bóg czyni to co mówi, że uczyni. Jego wierność pokonuje wszelkie trudności. Nie wątp w to, że Jego plan dla ciebie nie zostanie zrealizowany! Nie pozwól by niepewność tłumiła twoja wiarę czy kradła ci radość. Twój los kształtowany jest na dłoni Boga. Pan działa w twoim imieniu ponieważ cie kocha. Przyjacielu, Bóg zrealizuje to co obiecał podobnie jak uczynił to w życiu Natalii i Wiktora. Dziękuję wam za wasze świadectwa....  

"Kiedy zaczęłam otrzymywać "Cuda każdego dnia", miałam problemy z moim mężem. Czułam się zraniona, upokorzona i miałam mnóstwo negatywnych myśli. Ale od dnia kiedy zaczęłam czytać te codzienne wiadomości, moja wiara zaczęła się odnawiać, nabrałam nadziei i nauczyłam się być posłuszna głosowi Bożemu. Rozpoczął się we mnie proces uzdrowienia. Potrafiłam wybaczyć, a w domu zapanował Boży pokój. Mój mąż również się bardzo pozytywnie zmienił i teraz nadajemy na tej samej fali. Niech Bóg cię błogosławi pastorze Eryku,"
Natalia  

"Miałem okropny okres w moim życiu - zostałem zdradzony przez ludzi, których kochałem, członków mojej rodziny. Postanowiłem, że nigdy im tego nie wybaczę. Byłem bardzo rozżalony i rozgoryczony i chciałem się zemścić, ale dzięki "Cudom każdego dnia" miałem okazję czytać różne świadectwa i wersety, które zmieniły moje myślenie i serce. Te e-maile pomogły mi również zobaczyć w nowy sposób wielkość i wierność Boga. Dziękuję, że jesteś."
Wiktor
 

Pomódlmy się razem: „Panie, postanawiam nie wątpić. Dziękuję Ci, że Twoja wierność jest większa niż moje trudności i że Ty dotrzymujesz swoich obietnic. Modlę się w Twoim imieniu, amen.”  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...