Bóg jest dostępny… zawsze!

9 sierpnia 2021

Bóg jest dostępny w każdej chwili, w dzień i w nocy!

Bardzo lubię czytać świadectwa przesyłane mi przez czytelników „Cudów każdego dnia”. Często dzielę się nimi, dbając, by tylko Bogu oddana była cała chwała. To wszystko Jego dzieło!

Chciałbym dzisiaj podzielić się świadectwem Gilou. Twoje rozmyślania naprawdę pomagają mi odzyskać poczucie wartości, w czasie kiedy w moim życiu wali się na wszystkich frontach: emocjonalnym, w pracy, w rodzinie... Czytam „Cuda każdego dnia” zawsze po porannej modlitwie.
Myślę, że to bardzo ważne, by wypracować sobie poranny rytuał obejmujący modlitwę i czytanie Bożego Słowa. Czas na rozmowę z Bogiem i słuchanie Jego głosu to fundament solidnej i głębokiej relacji z Nim. Choć nie jest zastrzeżony tylko do jednej pory dnia.

Gilou pisze dalej: Bóg mówi do mnie i przekonuje, że nawet gdyby wszyscy mnie opuścili, On pozostanie wierny. Że mogę zawsze na Nim polegać, ponieważ On jest dostępny przez 24 godziny na dobę.
To prawda. Bóg jest dostępny w każdej chwili!
On nie drzemie ani nie zasypia (Psalm 121,4).
Jego wzrok jest nieustannie skupiony na tobie. On wie, kiedy siedzisz i kiedy wstajesz (Psalm 139,2-5).
On jest twoją pomocą w trudnościach (Psalm 46,2).
Jak widzisz, Bóg – poprzez modlitwę – jest dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę! Modlitwa to nasza bezpośrednia linia z Bogiem. Jeśli chcesz, dołącz do mnie w dziękczynnej modlitwie: „Panie, dziękuję za to, że mogę przychodzić do Ciebie w każdej chwili! Dziękuję, że troszczysz się o mnie i masz pod kontrolą wszystko, przez co teraz przechodzę. Jesteś wierny. Mój Jezu, kocham Cię. Modlę się w Twoim imieniu, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...