Bóg jest dostępny – zawsze!

18 października 2018

„Bóg jest dostępny w każdej chwili, w dzień i w nocy!”  

Bardzo lubię czytać świadectwa przesyłane mi przez czytelników „Cudów Każdego Dnia”. Często dzielę się nimi, dbając by tylko Bogu oddana była cała chwała - to wszystko Jego dzieło!  

Chciałbym dzisiaj podzielić się świadectwem Daniela, który tak pisze: „Twoje rozmyślania naprawdę pomagają mi odzyskać poczucie wartości w czasie, kiedy w moim życiu wali się na wszystkich frontach: emocjonalnym, w pracy, w rodzinie. Czytam „Cuda Każdego Dnia” zawsze po porannej modlitwie”. Myślę, że to bardzo ważne by wypracować sobie taki poranny rytuał, obejmujący modlitwę i czytanie Bożego Słowa. Czas na rozmowę z Bogiem i słuchanie Jego głosu to fundament solidnej i głębokiej relacji z Nim! Choć nie jest zastrzeżony tylko do jednej pory dnia. Daniel pisze dalej, „Bóg mówi do mnie i przekonuje, że nawet gdyby wszyscy mnie opuścili, On pozostanie wierny. Że mogę zawsze na Nim polegać, ponieważ On jest dostępny przez 24 godziny na dobę”. To prawda - Bóg jest dostępny w każdej chwili! On nie drzemie ani nie zasypia (zobacz Psalm 121,4)  

Jego wzrok jest nieustannie skupiony na tobie. On wie kiedy siedzisz i kiedy wstajesz. (zobacz Psalm 139,2-5) On jest twoją pomocą w trudnościach! (zobacz Psalm 46,2) Jak widzisz, Bóg, poprzez modlitwę, jest dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę! Modlitwa to nasza bezpośrednia linia z Bogiem. Jeśli chcesz, dołącz do mnie w dziękczynnej modlitwie: „Panie, dziękuję Ci za to, że mogę przychodzić do Ciebie w każdej chwili! Dziękuję, że troszczysz się o mnie i masz pod kontrolą wszystko, przez co teraz przechodzę. Jesteś taki wierny. Mój Jezu, kocham Cię. Modlę się w Twoim imieniu, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...