Bóg jest twoim największym sojusznikiem!

3 maja 2018

Niezależnie z czym zmagasz się obecnie czy będziesz w przyszłości.. Bóg jest twoim najlepszym sojusznikiem! Biblia zapewnia cię o tym, we wspaniałym Psalmie 144, 2: "Mój łaskawca i moja twierdza, mój wybawca i moja warownia, moja tarcza - w Nim moje schronienie..."  

Kiedy Bóg daje ci marzenie, w drodze do jego wypełnienia możesz poczuć się znużony. Trudności i opóźnienia nie pomagają, a wręcz często są pożywką dla poczucia zniechęcenia...
Powiedziałeś kiedyś Bogu, "Panie, mam dość, poddaję się!?
Jeśli tak właśnie się czujesz, chcę żebyś wiedział, że nie jesteś sam.  

Bóg jest twoją twierdzą. Twierdzą, w której możesz odpocząć, z dala od napięć, które przeżywasz, gdzie możesz zdjąć swoje ciężary i odejść wypełniony Jego odwagą i siłą.  

Bóg jest twoim schronieniem! Możesz przyjść do Niego taki jak jesteś i opowiedzieć Mu o wszystkim co dzieje się głęboko w twoim sercu. Możesz podzielić się bólem by mógł go ukoić, pokazać zranienia by mógł je uleczyć.  

Bóg jest twoim wybawcą i On daje ci zwycięstwo nad twoimi prześladowcami, nad wszystkim co cię blokuje i nie pozwala żyć w pełni.  

Bóg cię wybawi! Wierzę, że On dzisiaj, da ci zwycięstwo w tej konkretnej sytuacji. Zwróć swoje oczy na Niego, Jego cud jest już w drodze! Bóg jest twoim największym sojusznikiem,  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...