Bóg jest źródłem wszelkiego dobra!

11 października 2018

Wiemy z doświadczenia, że kiedy niebo jest zachmurzone, nasze samopoczucie też nie jest najlepsze. Czujemy się wtedy zmęczeni, przygaszeni, nic nam się nie chce. Takie reakcje są typowe. Ale dla nas, dzieci Bożych, rzeczywistość może być inna! Wiemy, że nad chmurami życia zawsze świeci Słońce sprawiedliwości. W Bogu, pomimo okoliczności i otaczającej nas beznadziei, możemy być radośni i pełni entuzjazmu.  

Ktoś kiedyś powiedział, że mamy być „termostatami”, a nie „termometrami”. Inaczej mówiąc, to my decydujemy jaka jest temperatura (termostat), a nie tylko ją wskazujemy (termometr). Wszyscy możemy być takimi „termostatami”. Przychodząc codziennie do Jezusa, możesz czerpać ze źródła wszelkiego dobra. On jest miłością, której tak bardzo potrzebujesz, radością, która cię zmotywuje i siłą, która cię wzmocni na cały kolejny dzień!  

Tak więc, jeśli czujesz się wyczerpany, to czas, by przyjść do źródła i zaczerpnąć z niego czego potrzebujesz, by znowu tryskać życiem i energią! Możesz być radosnym i pełnym entuzjazmu nawet wtedy, gdy wszystko wokół jest przygnębiające i smętne. Możesz czuć się zmotywowanym nawet kiedy szara i ponura aura owładnie twój świat. Tak, z Bogiem to jest możliwe!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...