Bóg kocha cię osobiście!

29 maja 2018

Może zgadzasz się ze stwierdzeniem, że Bóg jest pełen miłości i kocha wszystkich ludzi... Ale czy wierzysz, że On kocha również ciebie, przyjacielu, bardziej niż cokolwiek innego? Był taki czas w moim życiu kiedy wątpiłem w to, że Bóg kocha mnie bardziej niż cokolwiek innego. Myślałem, że muszę sobie zasłużyć na Jego miłość.  

"Czyż dwóch wróbli nie sprzedaje się za miedziaka? A przecież bez woli waszego Ojca ani jeden nie spada na ziemię. Nawet wasze włosy na głowie - każdy jest policzony. Przestańcie się więc bać! Znaczycie więcej niż całe stado wróbli".
Mateusz 10,29-31  

Bóg ma pod kontrolą życie i śmierć wróbelków, a nawet... zna ilość włosów na twojej głowie! Prawdę mówiąc, wie wszystko o tobie ... zna twoje myśli, twoje marzenia, twoje zmagania i twoje sukcesy. Bóg jest z tobą w każdej chwili. On stale jest obok i troszczy się o ciebie. Każdego dnia okazuje ci swoją miłość na tysiące różnych sposobów.  

Bóg kocha cię tak bardzo, że oddał swoje życie za ciebie, za ciebie osobiście! Czy to nie pobudza cię do uwielbiania Go! Dołącz do mnie w tej modlitwie.... "Panie, Jesteś wielki, wspaniały! Twoja miłość jest dla mnie codziennym darem i błogosławieństwem. Daje mi siły i odwagę. Dziękuję za wszystko co czynisz w moim życiu. Dziękuję, że mnie osobiście kochasz! W Twoim imieniu, amen".  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...