Bóg ma dla ciebie plan!

2 kwietnia 2018

Bóg ma względem ciebie dobre plany!  

Nawet jeśli twoje życie wydaje się być chaotyczne, nie zapominaj, że Bóg cię kocha i ma dla ciebie cudowny plan. Jakie jest nastawienie twojego serca w trudnościach i próbach, które przechodzisz? Czy łatwo dajesz się zniechęcić? Bóg nigdy nie powiedział nam, że nasza droga będzie łatwa; jednakże dał nam Swojego Świętego Ducha by nas prowadził, pocieszał i towarzyszył nam, a kiedy zajdzie potrzeba by sprowadził nas na właściwą drogę.  

Bóg cię kocha. Wytrwaj i nie wyrywaj swoje dłoni z Jego ręki, nawet jeśli sytuacja wydaje się być bardzo ciężka. Niech historie Grzegorza i Natalii będą dla ciebie zachętą i zapewnieniem, że Bóg cię kocha!  

"Około 2 miesiące temu martwiłem się tym jak potoczy się dalej moje życie po 22 latach spędzonych w więzieniu. "Cuda Każdego Dnia” są dla mnie zachętą by coraz mocniej ufać mojemu Panu i Zbawicielowi. Moją nadzieję pokładam tylko w Bogu i coraz mocniej Go kocham. Chciałbym codziennie otrzymywać "Cuda Każdego Dnia"... dziękuję Panu i Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi za tę służbę".
Grzegorz  

„"Cuda Każdego Dnia” są dla mnie wielkim błogosławieństwem. Coraz częściej bywam tym orłem uczącym się latać, i patrzę też na wiele spraw zupełnie inaczej. Mam teraz więcej radości, a moja dusza ma się znacznie lepiej! Jakby zraszał mnie ożywczy deszcz... w trudnych sytuacjach, jestem spokojna; tak naprawdę to Pan działa we mnie"!
Natalia
 

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...