Bóg mówi do ciebie

26 listopada 2017

Bóg nigdy się nie spóźnia. On zna wszystkie twoje potrzeby i chce interweniować. On mówi do ciebie "raz i drugi" jak to jest napisane w księdze Joba 33,14  

Bóg zawsze daje odpowiedź, działa, we właściwym czasie. Zdecyduj się u Boga szukać odpowiedzi na swoje pytania. On nie będzie zwlekał z odpowiedzią wiecznie.  

Codziennie otrzymujesz moje listy "Cuda każdego dnia". Wielu z was dziękując, piszecie, że to było dokładnie to, czego tego dnia potrzebowaliście. Poniżej dwa wspaniałe świadectwa:  

"Cuda każdego dnia" przychodzą dokładnie wtedy kiedy ich potrzebuję. Ich treść, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, jest odpowiedzią na aktualną jakąś sytuację, przez którą przechodzę."
Epiphanie, USA  

"Odczuwam pracę Ducha Świętego od czasu kiedy zaczęłam otrzymywać "Cuda każdego dnia". Każde przesłanie- tak, wszystkie - są odpowiedzią na moje modlitwy. Wszystkie listy i modlitwy do których nas zapraszasz, zawsze są zbieżne z tematem mojej modlitwy."
Nivotiana, Francja  

Wielu z was czyta "Cuda każdego dnia". A jednak, Duch Święty właśnie ciebie w szczególności może zaskoczyć, posługując się jednym słowem, które w danym momencie wykona swoją pracę w tobie. Czy to nie cud?  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...