Bóg może przemienić twoje życie!

12 czerwca 2018

Słyszałeś kiedyś historię Nicky Cruz'a? Głęboko poraniony i maltretowany w dzieciństwie, w latach 50-tych działał jako wyjątkowo brutalny i żądny krwi przywódca gangu. (Możesz posłuchać o tym tutaj)  

Obserwowanie tego co Bóg może zrobić, z przegranym, jak by się wydawało już życiem, jest niezwykle inspirujące. Nicky Cruz był młodym, gotowym na wszystko kryminalistą, który swoją złość, agresję i nienawiść wyładowywał na ulicach Nowego Yorku. A jednak kiedy objawił Mu się Jezus i był gotowy by zostawić wszystko co trzymało go przed zbliżeniem się do Boga, doświadczył ponadnaturalnej miłości Boga, która zmieniła jego serce. Tamtego dnia, Nicky Cruz, został radykalnie przeobrażony.  

Poraniony przestępca stał się pełnym pasji ewangelistą dla Jezusa, który pomógł wielu pojednać się z Bogiem. Cóż za wspaniałe świadectwo!  

Jak widzisz... skoro Bóg może zmienić kogoś tak zdeprawowanego i nieszczęśliwego, co mogłoby Go powstrzymać by zmienił i twoje życie? Nic!  

Bóg może radykalnie zmienić twoje życie! Pozwól Mu na to. Pozwól mu cię przemienić! Wszystko co On czyni jest dobre i piękne.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...