Bóg może wynagrodzić ci stracony czas!

3 maja 2020

Marzyłeś kiedyś, by przy pomocy wehikułu czasu móc wrócić do przeszłości, by naprawić swoje błędy, zrobić coś inaczej, czy nawet przeżyć na nowo piękne chwile? „I wynagrodzę wam straty lat, których plony pożarła szarańcza, konik polny, gąsienica i śnieć – moje wielkie wojsko, które wyprawiłem na was” (Księga Joela 2,25). Czas ucieka tak szybko, że nawet nie zauważamy, kiedy mija. Dni i tygodnie przelatują z szaleńczą prędkością pomiędzy pracą, rodziną i wszelkiego rodzaju zobowiązaniami.

Czasami z powodu braku czasu odkładamy na bok nasze marzenia. Może marzyłeś kiedyś o założeniu własnej firmy, zaangażowaniu się w jakimś wymiarze w swoim kościele czy nauce gry na instrumencie, który zerka na ciebie z jakiegoś kąta twojego pokoju?
Bóg może wynagrodzić ci stracony czas. On ma możliwości, by zwrócić ci lata, które pożarła szarańcza. Być może przez jakiś czas byłeś daleko od Niego albo może oddałeś się innym sprawom i porzuciłeś swoje marzenia. Nie jest za późno. Z Bogiem nigdy nie jest za późno. Jeśli On dał ci talenty, zdolności, umiejętności i dary, to dla swojej chwały i On z pewnością pomoże ci je użyć dla Niego!

Uchwyć się tej prawdy i zacznij szukać Bożych marzeń dla ciebie. Zrób krok naprzód. Nigdy nie jest za późno, by zacząć!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...