Bóg może wynagrodzić ci stracony czas!

25 lutego 2018

Czy marzyłeś kiedyś by przy pomocy maszyny czasu móc wrócić do przeszłości by naprawić swoje błędy, zrobić coś inaczej czy nawet przeżyć na nowo piękne chwile?  

"I wynagrodzę wam straty lat, których plony pożarła szarańcza, konik polny, gąsienica i śnieć - moje wielkie wojsko, które wyprawiłem na was."
Joel 2,25  

Czas ucieka tak szybko, że nawet nie zauważamy kiedy mija. Dni i tygodnie przelatują z szaleńczą prędkością pomiędzy pracą, rodziną i wszelkiego rodzaju zobowiązaniami.  

Czasami, z powodu braku czasu odkładamy na bok nasze marzenia. ... Czy marzyłeś kiedyś o założeniu własnej firmy, zaangażowaniu się w jakimś wymiarze czasu w swoim kościele, czy nauce gry na instrumencie, który zerka na ciebie z jakiegoś kąta twojego pokoju?  

Bóg może wynagrodzić ci stracony czas. On ma możliwości by zwrócić ci lata, które pożarła szarańcza. Być może przez jakiś czas byłeś daleko od Niego... albo może oddałeś się innym sprawom i porzuciłeś swoje marzenia. Nie jest za późno. Z Bogiem nigdy nie jest za późno. Jeśli On dał ci talenty, zdolności, umiejętności i dary, to dla swojej chwały i On z pewnością pomoże ci je użyć dla Niego!  

Uchwyć się tej prawdy i zacznij szukać Bożych marzeń dla ciebie. Zrób krok na przód ... nigdy nie jest za późno by zacząć!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...