Bóg się troszczy o ciebie

17 stycznia 2018

"Uniżcie się więc pod mocną ręką Boga, aby was wywyższył w swoim czasie. Wszelką troskę swoją zrzućcie na Niego, gdyż On troszczy się o was."
1 Piotr 5,6-7  

Każdy okres twojego życia z Bogiem ma swoją porcję łez...łez wylanych w chwilach radości albo w ciężkiej walce. Każdy dzień jest wyjątkowy i przynosi nowe sytuacje, emocje i wyzwania. Niezależnie co spotka cię dzisiaj, przyjacielu, Bóg jest z tobą! A nawet więcej ... On walczy o ciebie. Nawet jeśli stoisz wobec największych wyzwań życiowych w swoim życiu, bądź pewien, że On jest obecny, jest z tobą w samym centrum wydarzeń. On będzie do ciebie mówił, pokaże ci drogę, poprowadzi cię. Nie upadniesz. Nie poddasz się.  

Kiedy rozczarowanie zapuka do drzwi twoich myśli i twojej duszy, nie otworzysz mu drzwi ponieważ zaufałeś Bogu... wiernemu Bogu, na którego możesz liczyć. Nie ma takiego momentu w którym On straciłby cię z oczu, nie opiekował się tobą. Bóg jest twoim Ojcem i twoim pełnoetatowym Obrońcą. On nie robi sobie przerwy. Kiedy do Niego wołasz, bądź pewny że nigdy nie natkniesz się na automatyczną sekretarkę. Przyjacielu, twój niebiański Ojciec kocha cię nieskończoną miłością. On troszczy się o ciebie w każdej chwili.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...