Bóg staje obok ciebie

12 października 2019

Dawid kontra Goliat – z pewnością to jedna z najlepiej znanych historii biblijnych. To co mnie fascynuje w tej historii, to kontrast pomiędzy 'olbrzymim' Goliatem, a 'małym' Dawidem. (zobacz 1 Księga Samuelowa 17,45) Co było kluczem do tego wielkiego zwycięstwa? Proca, kilka kamyków, odwaga, niezachwiana wiara, a przede wszystkim... Pan Zastępów po jego stronie!
Z czym się obecnie zmagasz?
- z depresją,
- strachem przed utratą pracy,
- porażką,
- chorobą,
- walką z pokusą,
- skomplikowaną sytuacją rodziną?

Niezależnie co jest twoim problemem, nie jest on poza zasięgiem Pana Zastępów. Zachęcam cię, byś zaufał Jemu całym swoim sercem, całą swoją duszą i całą swoją siłą. Ponieważ Bóg jest z tobą na polu walki, jesteś na pozycji zwycięzcy. Patrz jak Bóg przejmuje walkę. Rusza, idzie do przodu i walczy za ciebie. Zwycięstwo jest po twojej stronie.
Pomódl się razem ze mną: „Boże, Ty jesteś Panem Zastępów! Błogosławię i uwielbiam Twoje imię. Dziękuję Ci, że jesteś ze mną na polu tej walki. Twoja obecność przy mnie gwarantuje moje zwycięstwo. Jesteś wielki. Jesteś dobry. Dziękuję Ci, że jesteś w moim życiu. Ucz mnie jak Cię czcić lepiej i więcej każdego dnia. W imieniu Jezusa, amen!”  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...