Bóg uwielbia objawiać ci swoją łaskę

30 stycznia 2018

Przyjacielu, wielkość twoich grzechów nigdy nie przeważy wielkości Bożej miłości do ciebie. To wydaje się takie oczywiste, a jednak czasami możesz czuć się przygnieciony ciężarem win do tego stopnia, że myślisz "Nie mam prawa się modlić" albo "Nie mogę przyjść do Boga w tym stanie."  

Nikt nie może się sam oczyścić czy uwolnić bez Bożej pomocy. To On oczyszcza. On wybawia. Po prostu przyjdź do Niego i jeśli czujesz potrzebę, proś Go o przebaczenie. On jest wierny i dobry. On wymaże twoje grzechy. Oto co Jezus zadeklarował, w Biblii...  

"Miłosierdzia chcę a nie ofiary. Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych lecz grzeszników." Mateusz 9,13 Bóg akceptuje cię takim jakim jesteś, niezależnie w jakiej tkwisz sytuacji. Zawsze jest gotowy by cię pocieszyć, Jego ramiona są otwarte. On jest łaskawy i pełny miłości. On naprawdę cieszy się kiedy może okazywać ci łaskę, przyjacielu.  

Jeśli chcesz, zapraszam byś razem ze mną wypowiedział tę modlitwę: "Mój Boże, proszę Cię byś wybaczył mi moje grzechy. Modlę się, byś usunął je z mojego serca. Chcę żyć w prawdziwej wolności w Tobie i otrzymać Twoją łaskę. Dziękuję Ci za Twoją łaskę. Amen."  

P.S. Może słyszałeś o człowieku, który urodził się bez nóg i rąk... Nick Vujicic - zobacz wideo
Może jesteś zaskoczony, że on cieszy się w pełni życiem pomimo swojej niepełnosprawności. Jesteś poruszony jego radością, odwagą i wiarą w Boga? Jak człowiek bez kończyn może okazać miłość, współczucie i empatię swojemu bliskiemu? Jak może być takim źródłem zachęty dla naszego pokolenia?  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...