Bóg zmienia życie… również twoje!

19 września 2019

Bardzo poruszyło mnie to, co napisała do mnie Vanessa, jedna z czytelniczek „Cudów Każdego Dnia”. Myślę, że jej słowa będą zachętą również dla ciebie lub kogoś ci bliskiego, komu nie potrafisz pomóc…  

„Mam 28 lat i bardzo się cieszę, kiedy mogę czytać twoje codzienne rozmyślania. Miałam trudne dzieciństwo. Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałam 3 lata, a moja mama zostawiła nas z ojcem. Bywaliśmy głodni, upokarzani, a o wielu rzeczach – z powodu braku pieniędzy – mogliśmy tylko pomarzyć. Bardzo cierpiałam, brakowało mi poczucia własnej wartości, zawsze czułam się gorsza i żyłam w przekonaniu, że jestem nic nie warta. Mój ojciec był pastorem, ale nie wiedziałam, że Bóg był moim ojcem. Uświadomiłam to sobie dopiero w wieku 28 lat… Przez wszystkie wcześniejsze lata diabeł okłamywał mnie i dręczył!  

To w tym roku Bóg objawił mi się poprzez sen i pokazał, że nigdy nie był daleko ode mnie. Przez cały ten czas – zawsze! – był obok i kochał mnie. Kiedy się obudziłam, miałam łzy w oczach, uklękłam na podłodze i modliłam się. Tamtego dnia poczułam jak ogarnia mnie miłość Ojca; zaczęłam Go chwalić. Poznałam też Ducha Świętego jako prawdziwą osobę, a nie jakąś „siłę”. On stał się moim powiernikiem i partnerem. To boska, potężna, pokorna i delikatna Osoba, która cieszy się, kiedy my jesteśmy szczęśliwi.  

Tego niezapomnianego dnia moje życie zmieniło się całkowicie! Jestem nową osobą – to, co stare, przeminęło. Dzisiaj żyję pełnią życia, odzyskałam pewność siebie i z odwagą przyjmuję kolejne wyzwania. Wiem teraz, że nie jestem gorsza od innych, ale wszyscy jesteśmy po prostu inni. Kocham Boga całym swoim sercem, całą swoją duszą i całą swoją myślą. Dzielę się tym świadectwem po to, by dodać otuchy tym z was, którzy zmagają się ze smutkiem, depresją, brakiem poczucia własnej wartości, odrzuceniem czy samotnością. Chcę, byś wiedział, że Bóg jest naszym Ojcem. Złóż w Nim całą swoją ufność i wierz w Niego. On może przemienić pogmatwane życie w coś nowego”.
 

Chwała Bogu! Cudownie, On naprawdę zmienia życie! On może zmienić wszystko w jednej chwili. Dziękuję, Vanessa, za twoje serce i pasję dla Jezusa. Jeśli szukasz Boga, zachęcam cię, byś skorzystał z kursów on-line „Dlaczego Jezus” i „Dlaczego wierzyć?”, które naprawdę mogą ci pomóc Go znaleźć.  

Pamiętaj… Bóg może przemienić zabałaganione życie w coś nowego!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...