Bóg zmienia życie wielu dzięki twojemu wsparciu!

22 stycznia 2019

To już ostatni dzień naszego cyklu „Tydzień Wolności”. Bardzo dziękuję każdemu, kto dołączając do darczyńców, dołączył tym samym do naszego zespołu pomagającego zmieniać życie ludzi! Wiedz, że twój dar pozwoli tysiącom osób odebrać Boże błogosławieństwo. Jeśli chciałbyś teraz wesprzeć te służbę, kliknij w link na końcu tego e-maila!  

Chciałbym opowiedzieć wam dzisiaj jak powstawały „Cuda Każdego Dnia”, i dokąd zmierzają! Kilka lat temu razem z moją żoną Muriel wyjechaliśmy na dłuższy urlop w góry Kolorado. Planowaliśmy nawiązać relacje z amerykańskimi duchownymi, ale również chcieliśmy znaleźć czas, by szukać bliskości Boga. Postanowiliśmy też nie korzystać z Internetu, co dla mnie (jako założyciela Jesus.net) było dość trudne, zwłaszcza na początku! W tym czasie Bóg uczynił coś bardzo szczególnego w moim życiu. Pokazał mi jak bardzo chrześcijanie potrzebują zachęty na swojej drodze wiary, by skorzystać z tego wszystkiego, co Bóg dla nich przygotował! Powstały „Cuda Każdego Dnia”, najpierw po francusku, a potem Bóg przekonał mnie do tłumaczenia ich na inne języki. „Cuda Każdego Dnia” ukazały się dzięki niezwykłym możliwościom jakie Bóg otworzył! Obecnie tysiące ludzi codziennie otrzymuje „Cuda Każdego Dnia”, a Bóg wyraźnie działa poprzez nie. Wyniki ankiet, jakie wypełnili czytelnicy po 90 dniach subskrypcji pokazują, że 90,55% z nich doświadczyło rozwoju w swoim duchowym życiu, od umiarkowanego do znaczącego. Z analizy ankiet po tych 90 dniach wynika również, że czytelnicy rzadziej zmagają się z negatywnymi emocjami jak złość, niepokój czy zniechęcenie! Cała chwała należy się Bogu! Poniżej kilka nadesłanych świadectw:
 

- „Całe życie zmagałam się z dręczącym mnie niepokojem. Codzienne czytanie twoich rozmyślań pozwoliło mi się wyciszyć, mieć czas na modlitwę i medytację. Teraz mój niepokój jest pod kontrolą. Zostawiam sobie na ekranie twoje przesłanie bym w każdej chwili kiedy potrzebuję pociechy mogła do niego wrócić. Dziękuję z całego serca, że mogę z tego korzystać”. (Sandy)
- „Tak bardzo tego potrzebowałam... mój mąż umarł w lutym 2017 roku i właśnie ten werset czytałam mu na jego łożu śmierci. Ilekroć teraz mam ochotę się poddać, dostaję od ciebie słowa Jezusa mówiące do mnie: „Podnieś się, nie ustawaj!!! Tamtego ranka kiedy mąż odszedł... posłałeś tekst o tym, że nie jesteśmy sami. Jestem tak bardzo wdzięczna tobie i Jezusowi... wykonuj dalej tę piękną pracę, jaką robisz dla Niego..." (Jodi)
- „Cuda Każdego Dnia” to najwspanialsza maszyna ratująca życie... Natknęłam się na nie kiedy moje życie całkowicie się zawaliło, a ja straciłam wszelką nadzieję... Nie wiem jak to się stało, ale to one mnie znalazły i pomogły mi znaleźć Boga. Czuję jak Bóg mówi do mnie każdego ranka. Wiem, że On jest stale obok mnie. Żyję, a dzięki „Cudom Każdego Dnia” otrzymuję niezwykłą pociechę.
Nie ma dla mnie niczego bardziej zachęcającego niż takie świadectwa. Ludzie jak ty, są powodem, dla których piszę „Cuda Każdego Dnia”. Bardzo dziękuję Bogu za to, w jaki sposób używa tych codziennych e-maili na całym świecie, by poruszać i zmieniać życie wielu!
„Cuda Każdego Dnia” istnieją również w innych językach. Oprócz polskiego i francuskiego, tłumaczone są na język angielski, hiszpański, holenderski i arabski. Przygotowywane są również tłumaczenia na język rosyjski i włoski. Niech imię Pana Jezusa będzie uwielbione na całej ziemi!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...