Bóg zna cię doskonale!

16 listopada 2019

Bóg cię zna. Tak jak wie o wszystkim, wie również o każdym szczególe z twojego życia, wszystkich tajemnicach twojego serca. Zna wszystkie twoje ukryte zakamarki, niedostępne dla innych. Przed Nim nic się nie ukryje.  

Chciałbym dzisiaj podzielić się historią Martyny, która posłała mi swoje świadectwo: „Miałam problem z tym żeby zostawić moje przeszłe życie. „Cuda Każdego Dnia” pomogły mi wszystko oddać Jemu, każdy dzień, oddać Mu moje życie i pogłębiać intymną więź z Ojcem i Jego Synem Jezusem Chrystusem. Teraz z radością na nowo odnajduję drogę”.  

Podobnie jak Martyna, nie bój się zaufać Jemu we wszystkim, co cię martwi czy przygniata. Jego to nie przerazi... wręcz przeciwnie! Spotkałem ludzi uważających, że „mówienie Bogu o swoich problemach, to zawracanie Mu głowy”. Pamiętaj, że Bóg właśnie na to czeka... na to, byś zawracał Mu głowę! Ojciec pragnie twojej obecności, rozmowy z tobą. Jeśli by tak nie było, to po co bylibyśmy zachęcani przez Jego Słowo: „Wszelką troskę swoją zrzućcie na Niego, gdyż On troszczy się o was”. (1 List Piotra 5,7)  

„Wszelką swoją troskę” - a to znaczy, że nie tylko te największe czy najważniejsze. Oznacza WSZYSTKIE troski, nawet te, które wydają ci się mało znaczące. Boga interesują wszystkie szczegóły twojego życia... obchodzi Go wszystko, czego doświadczasz. Ponieważ cię kocha!
Zachęcam, byś porozmawiał z Nim właśnie teraz:
- powiedz Mu o tym, co cię smuci, martwi,
- poproś Go, by zbadał twoje serce i wyciągnął na światło twoje najskrytsze motywy,
- podziel się z Nim swoimi radościami, tym co sprawia, że chce ci się wołać „Chwała Bogu”,
- módl się, proś Go, by zainterweniował,
- chwal Go za Jego miłość, która trwa na wieki!
Bóg jest twoim Ojcem i przyjacielem. On zna cię tak dobrze, że chce dać ci Swój pokój i radość. Bo wie jak bardzo tego potrzebujesz! Życzę ci wspaniałego dnia z Tym, który cię nieustająco kocha.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...