Bóg zna cię osobiście

1 października 2017

Możemy jedynie zdumiewać się jak wielkie serce, pełne łaski i dobroci, ma dla każdego z nas Jezus...  

Kiedy zaczynałem "Cuda każdego dnia" zależało mi by was lepiej poznać i zbliżyć się, poznać wasze potrzeby i to co was boli. W miarę jak docierają do was te codzienne e-maile, ja również otrzymują od was świadectwa i prośby o modlitwę. Wiadomości od was pozwalają mi was lepiej poznać ale też posłać wam odpowiednią zachętę jaką Bóg kładzie mi na serce. Każdy z nas ma swoją drogę życiową, która nie zawsze jest łatwa. Czasami, doświadczamy szczególnie trudnych chwil...  

"Cuda Każdego Dnia" przychodzą i zachęcają "Trzymaj się, Jezus jest z tobą." Czytelników przybywa i można powiedzieć, że tworzymy grupę, nad którą słońce nigdy nie zachodzi! Rodzina "Cudów Każdego Dnia" rozciąga się od Kanady do Chin, od Madagaskaru po Indie, od Haiti po Francję, a teraz jeszcze po Stany Zjednoczone i cały angielsko-języczny świat! Jestem zadziwiony kiedy widzę w jak niezwykły sposób Bóg działa i jak wiele zachęty wnosi to w życie wielu ludzi. Zapraszam do przeczytania kilku świadectw, które dodadzą ci otuchy by ”iść dalej'.  

"Cuda Każdego Dnia" przynoszą mi pociechę, czytam je codziennie. To przesłanie jest dokładnie pisane dla mnie, jakbym to ja opowiedziała ci historię mojego życia zanim ty jeszcze to napisałeś! Ale ty mnie nie znasz - to Bóg mnie zna. On zna próby, przez które przechodzę, moje zmagania, moje marzenia, i On używa ciebie i twoich „Cudów Każdego Dnia" by dać mi odpowiedź... każdego ranka. Moja mama również je czyta, i często pytamy siebie "Czytałaś już Cuda Każdego Dnia?" Bóg jest dobry! Czujemy się bardzo zachęceni!"
Sonia, Reunion  

"Jestem samotną matką dwójki dzieci, imigrantką. Nie mam w pobliżu żadnej rodziny ani przyjaciół, i często wpadam w rozpacz kiedy przygniatają mnie życiowe problemy. "Cuda Każdego Dnia" są takim poklepaniem po ramieniu, przypomnieniem, że jestem kochana, a to jest coś czego potrzebuję każdego dnia."
Aude, Kanada  

"Cuda Każdego Dnia" uratowały mnie przed zniechęceniem i samobójstwem. Pierwszy raz kiedy je otrzymałam, w Quebecu była 1.00 nad ranem, a ja siedziałam smutna i zrezygnowana. Bałam się i nie chciałam żeby nadszedł kolejny dzień. Modliłam się kiedy telefon zasygnalizował, że przyszła wiadomość od Erica Celerier'a. Tekst mówił, "Bóg jest wierny. On cię podniesie, otrzyj swoje łzy." Jednej rzeczy jestem pewna, "Cuda Każdego Dnia”, to nie jest dzieło człowieka czy ludzi ale dzieło Ducha Świętego posługującego się człowiekiem."
L. Kanada  

Błogosławię Pana za wasze cenne świadectwa i Jemu oddaję całą chwałę. Modlę się by On nadal mnie prowadził i dawał mi codziennie słowo, które zbawia, zachęca i podnosi Jego dzieci. Jesteś wspaniałym stworzeniem Boga.  

Twój Ojciec w niebie cię kocha i ja cię kocham miłością Bożą. Nie wahaj się przychodzić do Niego ze wszystkimi swoimi potrzebami! "Zbliżmy się zatem odważnie i ufnie do tronu łaski, abyśmy dostąpili miłosierdzia i znaleźli łaskę zapewniającą pomoc w stosownej porze. " (Hebrajczyków 4,16)  

Dziękuję, że żyjesz,

Powrót do archiwum...