Boża kreatywność jest do twojej dyspozycji!

15 kwietnia 2021

Brakuje ci pomysłowości?
Nie zawsze łatwo jest tryskać nowymi pomysłami w pracy, mieć atrakcyjny pomysł na wieczorną kolację, kolejne pomysły, jak uatrakcyjnić czas dzieciom… Ale mam dla ciebie dobrą wiadomość: twój Bóg jest niezwykle pomysłowy! Prawdę mówiąc, to On jest niewyczerpanym źródłem nowych pomysłów.
Musimy tylko rozejrzeć się wokół siebie, począwszy od piękna przyrody, różnorodności świata roślinnego i zwierzęcego, poprzez niezwykłość naszych umysłów, sposób funkcjonowania naszych emocji, zdolności przystosowania się do wszelkiego rodzaju trudnych warunków, po wyjątkowość i niepowtarzalność każdego człowieka.

To wszystko, co widzimy dokoła, jest potwierdzeniem Bożej, nowatorskiej i innowacyjnej natury, a On chce, byś z tego w pełni korzystał! Ludzie zostali obdarowani niezwykłą kreatywnością. Jednym z przykładów jest rozwój najnowszych technologii.

Tak więc, jeśli skończyły ci się pomysły, albo jeśli chciałbyś korzystać ze źródła kreatywności, które dał ci Bóg, zawołaj do Niego, do Mistrza kreatywności!
Czy to miałoby być wynalezienie nowego narzędzia technologicznego, czy pomysł na to, co ugotować na dzisiejszą kolację, On wie, jak cię zainspirować:)  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...