Chwal Wszechmocnego Boga w każdym czasie

14 stycznia 2018

Nauczyłem się chwalić Boga i dziękować Mu w każdej sytuacji, czy niebo jest błękitne czy szare...czy jest mi dobrze czy źle... a wiesz dlaczego? Uwielbianie Boga w zadziwiający sposób dodaje otuchy i podnosi na duchu. W samym środku zamętu i niepokoju, niepowodzenia i wielu trudności w życiu, doświadczenia pustyni, radości, bólu czy w jakiejkolwiek sytuacji się znajdujesz, nie zapomnij chwalić Boga.
Psalm 113,3 ogłasza, ""Od wschodu słońca aż po jego zachód, niech imię Pana będzie uwielbione."  

W każdych okolicznościach uwielbiaj Pana.  

Dziękuj Mu za wszystko co uczynił w twoim życiu i co nadal będzie czynił w przyszłości.  

W liście do Hebrajczyków 13,15 czytamy... „Przez Niego więc nieustannie składajmy Bogu ofiarę uwielbienia, to znaczy owoc warg wyznających Jego Imię.  

W każdych okolicznościach dziękuj Panu.  

W Psalmie 9,2 czytamy, " Będę się cieszył i radował w Tobie, Śpiewał, o Najwyższy, na cześć Twego imienia." Nawet kiedy wszystko przemawia przeciwko, znajdź sposobność by Boga uwielbić. To jest tajemnica serca, które tętni życiem dla Niego! Tego właśnie doświadczyły Marta, Anna, Beata i Alicja, i chciałbym je gorąco zachęcić by wytrwały...  

"Minęły prawie trzy lata od kiedy przestałam modlić się i czytać Boże Słowo. Jednak od kiedy zaczęłam otrzymywać "Cuda każdego dnia" wszystko się zmieniło. Teraz, znowu zaczęłam chodzić do kościoła i każdego ranka mam swój cichy czas kiedy modlę się i uwielbiam mojego Zbawcę. Dziękuję!"
Marta  

"Chciałabym podziękować ci za Słowo Boże, które było dla mnie cudowną inspiracją na początek dzisiejszego dnia. Obudziłam się z ciężkim sercem, zastanawiając się jak mam przeżyć kolejny dzień... Ale dostałam twojego maila, który dał mi nową radość! Dziękuję Bogu, że On ma wspaniały plan dla mnie, będzie mnie podnosił, ocierał moje łzy i pomoże mi wyjść z choroby! Dziękuję Patorze, że poprzez ciebie Bóg mógł zacząć działać w moim życiu."
Anna  

"Mój dobry, niebiański Ojciec bardzo mnie pobłogosławił. Wyratował moje życie z pijaństwa, wielu wypadków samochodowych, etc. Oddaję moje życie mojemu Panu Jezusowi... On zmienił mnie w wielu dziedzinach... podniósł mnie z dna i postawił na nogach. Oddaję Jemu całą chwałę i cześć i Jego chcę codziennie uwielbiać... zawdzięczam Mu wszystko... Dziękuję Jezu!!!!”
Beata  

"Od kiedy czytam twoje listy i oglądam przekaz wideo, wiele razy płakałam z radości widząc Boże cuda. To dodało na nowo siły mojej wierze. Kocham Boga i uwielbiam i chwalę Go o wiele mocniej bo uświadomiłam sobie na nowo jak bardzo mnie kocha."
Alicja
 

Chwal i uwielbiaj Boga dzisiaj razem ze mną!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...