Co dzieje się kiedy czekanie staje się nie do zniesienia?

9 maja 2018

Kiedy rolnik zasiewa ziarno, ma nadzieję, że przyjdzie deszcze i będzie mógł zebrać wielki plon. Czasami jednak długo nie pada, a w niektórych miejscach nawet nigdy. Ziarno usycha, a rolnik traci nadzieję na przyszłe obfite zbiory.  

Podobnie jak ten rolnik, my wszyscy siejemy swoje plany w ziemi naszego osobistego i zawodowego życia, licząc na Bożą przychylność, że pozwoli im wyrosnąć i wydać doskonały plon. Jednak czas pomiędzy zasadzeniem, a pojawieniem się owoców, często wydaje się być bardzo długi. I to czekanie może być czasem nie do zniesienia.  

Przyjacielu, podobnie jak ten rolnik, zaufaj dzisiaj Bogu, który mówi w Swoim Słowie, w księdze Ezechiela 34,26, "...Spuszczę deszcz we właściwym czasie - będzie to deszcz błogosławieństwa!" Możesz odpocząć, pewny, że we właściwym czasie, Bóg spuści Swój deszcz błogosławieństwa na twoje życie. Bądź odważny i trzymaj się mocno obietnicy jaką Bóg ci dał. On otworzy okna niebieskie by twoje plany mogły wzrosnąć i wypełnić się. On dotrzyma Swojego Słowa.  

Zapraszam cię byś razem ze mną podziękował Bogu .... "Panie, dziękuję Ci za niebiański deszcz, który zsyłasz na moje życie. Jesteś wierny, Ty nigdy się nie zmieniasz, Ty nie kłamiesz. Dziękuję raz jeszcze za wszystko co będziesz czynił we mnie i przeze mnie. W imieniu Jezusa, amen!"  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...