Boża metamorfoza

8 marca 2022

Czy wiesz, że Dzień Kobiet w Armenii obchodzony jest przez miesiąc? Kończy się 7 kwietnia Dniem Piękna i Macierzyństwa. Podoba mi się ta tradycja:)
Proponuję, byś dzisiaj zafundowała sobie duchowe SPA, tak, by Twoja dusza i duch poczuły się w pełni zrelaksowane, zaspokojone i wyciszone. Możesz spokojnie oddać się w najlepsze ręce Tego, który zajmie się Twoją duchową metamorfozą.
Posłuchaj pieśni miłości swojego Stwórcy, uwalniającej Twojego ducha, zapierającej dech w piersiach:

To Ja Cię stworzyłem, utkałem w łonie matki na Swoje podobieństwo.
Z miłością dopracowałem w każdym szczególe.
Pytasz, co myślałem o Tobie, kiedy Cię tworzyłem? Uważasz, że nie ma w Tobie nic szczególnego?
Zapewniam Cię, że jesteś wyjątkowa, inna niż wszyscy, wyposażona w szczególne dary, bo Moje plany dla Ciebie są szczególne i wyjątkowe, lepsze niż Twoje plany na swoje życie.
Chcesz wiedzieć, jakie? – Pytaj Mnie, bo nie tworzę niczego dla samego tworzenia.
Ogarniam Cię z przodu i z tyłu, i skrywam Cię w moich dłoniach.
Możesz spokojnie oddać się w moje ręce, a Ja zajmę się Twoją odnową. Usunę, oczyszczę, zoperuję to wszystko, co w międzyczasie uległo zniszczeniu, byś stała się naczyniem do celów zaszczytnych, by Moja chwała mogła się przez Ciebie objawić w sposób, w jaki nie może w nikim innym. Byś jaśniała Moim pięknem i była wonnością dla Mnie i dla wszystkich dookoła.
Będę Cię przemieniał, kształtował i modelował, byś była coraz bardziej podobną do Mnie.
Zrobię to z wyczuciem, delikatnie, nie za mocno, dokładnie tyle ile trzeba, moja uwaga jest skupiona na Tobie. Proszę nie uciekaj z koła, na którym Cię modeluję, bądź cierpliwa i patrz na Mnie, a prawdziwa radość, spełnienie i szczęście będzie Twoim udziałem.

Czy dasz mi zielone światło, bym mógł tego dokonać?
(zobacz: Jer 18,1-6; Psalm 139; 2 Tm 2, 20-21)

Tak, Panie, oddaję się w Twoje ręce, kształtuj mnie na Swój obraz. Wiem, że Twoje działanie ma tylko jeden cel - aby z miłością, mądrością i wytrwałością popychać mnie w kierunku życia i charakteru, którego dla mnie pragniesz. Chcę z Tobą współpracować.
Życzę Ci pięknego, błogosławionego dnia!  

Dobrze, że jesteś

Powrót do archiwum...