Co uczyniłeś dla tego najmniejszego, Mnie uczyniłeś!

13 grudnia 2020

To już ostatni dzień naszej kampanii finansowej! Jesteś cenny dla mnie jako członek naszej ogólnoświatowej rodziny „Cudów każdego dnia”. Musisz wiedzieć, że kiedy modlisz się i wspierasz finansowo tę służbę, stajesz się też członkiem naszego zespołu niosącego Dobrą Nowinę na cały świat! Bardzo dziękuję za twoją miłość i wsparcie!
 

 

Szklanka wody, kromka chleba, coś do ubrania, odwiedziny... Te małe rzeczy, przyjacielu, są tym, o co prosi cię Pan. Biblia mówi, byśmy okazywali miłość głodnym, spragnionym, nagim, chorym, siedzącym w więzieniu, załamanym, tym, którzy cierpią, samotnym.  

„Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść, byłem spragniony, a daliście Mi pić. Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym, a daliśmy Ci jeść lub spragnionym, a daliśmy Ci pić? (...) Zapewniam was, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, uczyniliście Mnie” (Ewangelia Mateusza 25,35-40).  

Bóg poprzez ciebie chce dotknąć członka rodziny, sąsiada, znajomego, tę konkretną osobę na ulicy, dziecko. On dał ci swoje serce, byś potrafił kochać wszystkich „najmniejszych braci”. Rozejrzyj się dokoła i dostrzeż tych najmniejszych, i wprowadź miłość Chrystusa w działanie.  

“Zbiegi okoliczności nie istnieją. Bóg jest wspaniały! Każdego ranka wyczekuję twojego listu. Pracuję w centrum onkologicznym i codziennie spotykam kobiety, dzieci i mężczyzn z różnego rodzaju nowotworami. „Cuda każdego dnia” są moim tlenem, wodą, która gasi pragnienie, fontanną, z której czerpię. Niosąc pociechę i wsparcie w czasie rozmowy z chorymi, dzielę się wersetami biblijnymi lub też wysyłam wersje tekstowe. W ten sposób każdy z nich otrzymuje szklankę wody poprzez Boże Słowo. Nawet kiedy przychodzą do nas, do centrum, we łzach, wychodzą z na nowo odnalezionym uśmiechem, radością życia pomimo choroby. Wyznają, że akceptują niesienie swojego krzyża z Jezusem i wierzą, że On jest jedynym, który leczy i może dać im pokój. Postanawiają zaufać Jezusowi. Niech Bóg cię błogosławi.”  

Dziękuję za wspaniałe świadectwo Bożej miłości w działaniu!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...