Czas cudów jest na wyciągniecie ręki!

24 października 2017

Orchidee należą do najpiękniejszych i najbardziej delikatnych kwiatów. W czasie swoje życia, orchidea traci wszystkie swoje kwiaty, jeden po drugim, aż zostaje tylko zielony, ogołocony pęd. Wydaje się, że orchidea utraciła już na zawsze całe swoje piękno i wdzięk. A jednak, jeśli ten pęd zostanie przycięty w odpowiednim miejscu, po jakimś czasie, na nowo pojawią się na nim kwiaty.  

To co wydaje się być dzisiaj katastrofą, jest cudem w toku rozwoju. Podobnie jak orchidea, która utraciła swoje kwiaty nadal posiada zdolność kwitnienia, twój nadzwyczajny potencjał w Bożych rękach zostaje na zawsze. Ten, który cię stworzył wie w którym miejscu 'przyciąć'. Ten boski ogrodnik dobrze wie jak cię kształtować po to byś mógł rosnąć i dojrzewać, przynosić owoc i stać się źródłem błogosławieństwa.  

Ponieważ Mu ufasz, Bóg zaprasza cię byś codziennie żył w łasce i prowadził zwycięskie życie. Ponieważ należysz do Niego, Bóg każdego dnia troszczy się o ciebie. Niezależnie od tego z jakimi trudnościami zmagasz się dzisiaj, to one pomogą ci zrobić krok w stronę jutra. To narzędzie, które Pan użyje by popchnąć cie w inny wymiar, wymiar w którym cuda będziesz mógł przeżywać.  

Dziękuję, że żyjesz,

Powrót do archiwum...