Czy Bóg przesyła ci ukryty przekaz?

25 lutego 2019

Zauważyłeś, że Paweł za swoje cierpienie obwiniał szatana? Mimo to – ten cierń przyniósł również objawienie… Umożliwił Bogu objawienie się w życiu Pawła w jeszcze bardziej niezwykły sposób. Czy możliwe jest, że Bóg przyzwolił na to cierpienie, ukrywając w nim cudowne przesłanie dla ciebie? Pomyśl o swojej sytuacji… Poza chorobą, zbuntowanym dzieckiem, trudną relacją, fizycznym czy emocjonalnym zranieniem… jest Bóg. Dyskretnie wsunął do koperty słowo miłości, słowo współczucia, niezawodnej obietnicy… „Dosyć masz, gdy masz łaskę moją”. (2 Koryntian 12,9
Jeśli właśnie teraz przechodzisz przez doświadczenia czy próby, pamiętaj, że źródłem twojej frustracji jest ta pomięta, brudna koperta. Jednak w środku niej znajduje się Boże przesłanie – pełne miłości i łaski. Modlę się, by Duch Święty pomógł ci je dzisiaj odkryć!

Biblia mówi „Wzmocnijcie ręce opuszczone z niechęcią, posilcie omdlałe kolana! Mówcie do targanych niepokojem: Bądźcie mocni, przestańcie się lękać! Oto wasz Bóg! Nadchodzi już pomsta, zbliża się On z odpłatą. Przychodzi, aby was zbawić!” (Izajasz 35,3—4)  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...