Czy potrafisz zmierzyć siłę Jego miłości?

19 lutego 2018

Bóg jest dzielnym bohaterem, pełnym energii i przepełnionym miłością do ciebie...miłością z nieba, ponadnaturalną miłością! "Połóż mnie jak pieczęć na swoim sercu, jak pieczęć na swoim ramieniu. Miłość bowiem jest mocna jak śmierć...Wielkie wody nie ugaszą miłości ani strumienie jej nie zaleją. Jeśli ktoś chciałby oddać za miłość wszystko co posiada, czy będą go mieli w pogardzie?"
Pieśni nad Pieśniami 8, 6-7  

Wszystkie wody tej ziemi nie mogą zalać tej miłości. Nie ma konkurencji, nic z nią nie może się równać. To miłość nieskończona, niesamowita, powstająca z mocą i siłą jak słońce. Miłość, która podchodzi do drzwi twojego serca z całą łagodnością i witalnością, a przechodząc przez próg zalewa całe twoje wnętrze.  

Jest tak ogromna, że cały wszechświat nie może jej pomieścić. W słowniku brakuje słów by ją opisać. Jest jednocześnie słodka i potężna. Otacza cię i wypełnia. Ach, czy istnieje miłość cudowniejsza niż miłość Pana?  

Zachęcam do posłuchania tej pięknej pieśni o miłości: "Set My Love As a Seal" w wykonaniu Steve'a Swansona i Joann McFatter.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...