Czy wiesz, gdzie był Bóg zeszłej nocy?

15 kwietnia 2020

Kiedy otworzyłeś dzisiaj swoje oczy, ktoś z miłością nad tobą czuwał. Nie drzemał ani nie spał. Czuwał nad tobą przez całą noc. Wiesz, kto to? To sam Król Królów, żyjący i prawdziwy Bóg! „Tak, nie zdrzemnie się ani nie zaśnie Ten, który jest stróżem Izraela” (Księga Psalmów 121,4).

Jego spojrzenie nie odstępuje cię na krok. On zna wszystkie szczegóły z twojego życia. Wie i widzi, kiedy twoje serce chowa się przed Nim. Każda sprawa wyprowadzona będzie na światło, nic nie może się przed Nim ukryć. Każdy twój krok, każda zmiana na lepsze... Nic Mu nie umyka! Podobnie jak twoje upadki i porażki. A jednak On każdego ranka odnawia swoją łaskę dla ciebie. „Jego miłosierdzie nie ustaje, co rano daje o sobie znać na nowo...” (Księga Trenów 3,22). Ponieważ Bóg jest twoim Ojcem, towarzyszy ci na każdym kroku. Wszystkie twoje drogi są pod Jego troskliwym spojrzeniem miłości!

„Tymczasem oko Pana dogląda tych, w których jest bojaźń przed Nim. Tych, którzy liczą na Jego łaskę” (Księga Psalmów 33,18).
Możesz iść pewnie do przodu, bo najmilsze, najbardziej życzliwe spojrzenie jest nad tobą! Posłuchaj i obejrzyj przepiękne oratorium pt. „Bóg, który widzi” w wykonaniu Kathie Lee Gifford i Nicole C. Mullen. To historia Hagar, Ruth, Dawida i Marii, i obietnic, jakie od Boga otrzymali.

„Otoczę cię pierścieniem ognia
Objawię swoją chwałę pośród ciebie
Przed majestatem mojej obecności
upadniesz na kolana
A Ja cię znowu podniosę
Bo Ja Jestem Bogiem, który widzi, który widzi”.
 

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...