Czy wiesz, jaki jest największy cud?

31 lipca 2018

Największym cudem ze wszystkich jest - twoje zbawienie! Kiedy Jezus chodził po tej ziemi, czynił wiele cudów. Dzisiaj nadal możemy oglądać cuda w Jego Kościele. O tym najbardziej niezwykłym z nich czytamy w Ewangelii Jana 3,16... "Bóg bowiem tak bardzo ukochał świat, że dał swego Jedynego Syna, żeby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne".  

Widzisz, jako Stwórca i Ojciec, Bóg nie mógł patrzeć bezczynnie, jak Jego dzieci żyją pod zgubnym panowaniem grzechu. Dlatego właśnie dokonał niezwykłego cudu... w Osobie Jezusa! Czy to nie jest zachęcające? Każdy z nas, przychodząc ze skruchą do Boga, może skorzystać z tego cudu. Jeśli jeszcze nie przyjąłeś Jezusa do swojego życia, czy chciałbyś to zrobić teraz?  

Jeśli tak, pomódl się razem ze mną... "Panie Jezu, Ty jesteś największym cudem ze wszystkich. Ty jesteś drogą, prawdą i życiem. Żałuję za wszystkie moje grzechy... proszę przebacz mi. Oddaję ci swoje życie. Bądź moim cudem dzisiaj i na całą wieczność. Amen." (dowiedz się więcej na stronie www.szukajacboga.pl)  

Oto twój cud dzisiaj! A jeśli już wcześniej doświadczyłeś tego cudu.. może chciałbyś podzielić się nim z kimś innym?  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...