Czy wiesz, że Bóg troszczy się o małe rzeczy?

27 maja 2018

Bywa czasem, że przychodzi mi taka myśl (choć nie zamierzona)... "Bóg nie zajmuje się szczegółami, nie będę mu zawracał nimi głowy. Po co miałbym modlić się o coś tak błahego?" W ten sposób, być może, tracę błogosławieństwo i cud, którym Bóg mógłby mnie obdarować.  

Słowo Boże mówi, "Czy dwóch wróbli nie sprzedaje się za miedziaka? A przecież bez woli waszego Ojca ani jeden nie spada na ziemię." - Mateusz 10,29  

Często mamy poczucie, że Bóg jest tak wielki, że nie interesuje się naszymi mały sprawami. Ale to nie prawda ... Bóg kocha nas i pragnie okazywać nam Swoją dobroć. Każdy aspekt naszego życia jest ważny w Jego oczach. On chce być włączony w nasze sprawy i towarzyszyć nam w nich każdego dnia.  

Tak więc dzisiaj, uwierz, że Boga obchodzi twoje codzienne życie, to przez co przechodzisz i co czujesz. Jeśli chcesz to pomódl się proszę razem ze mną.... "Panie Jezu, wierzę, że Ty jesteś wszędzie, również w moim życiu, że chcesz okazywać mi Swoją dobroć. Dzisiaj postanawiam powierzać ci każdy szczegół mojego życia, duży i mały, i w pełni chcę polegać na Tobie! W Twoim imieniu, amen."  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...