Czy żyjesz z przyklejoną ci etykietką?

11 sierpnia 2019

Czasami ze względu na to, że urodziłeś się w pewnym miejscu albo w danej rodzinie, nosisz czyjeś nazwisko czy też po prostu jesteś „inny”, ludzie przyklejają ci etykietkę. To może mieć ogromny wpływ na twoje życie, zacząć cię określać i kształtować!
Często słyszymy ludzi mówiących: „jestem do niczego”, „nic mi się nie udaje” itd.
Czy doświadczyłeś takiego stygmatyzowania? Chciałbym podzielić się z tobą kilkoma myślami, które – jeśli je przyjmiesz – mogą zmienić twoje życie i „odkleić” tę etykietkę!  

Nie jesteś tym, co mówią o tobie ludzie. Twoja nowa tożsamość jest taka: jesteś dzieckiem Najwyższego Boga, dziedzicem, przyjacielem Chrystusa! Jesteś drogocenny. Kiedy Bóg patrzy na ciebie, cieszy się, ponieważ widzi cię tak, jak widzi Swojego Syna, Jezusa. Skupia na tobie całą swoją miłość i raduje się z ciebie!  

Twoja przeszłość nie determinuje twojej przyszłości. Twoje grzechy zostały przebaczone. Potępienie, które mocno cię obciążało, zostało oddalone. Bóg ma wyjątkowy plan dla twojego życia! Jesteś wolny, by go przyjąć.  

Nie jest za późno! W Biblii czytamy, że Bóg błogosławił Abrahama i Sarę. Nie mogli mieć dzieci, ale wierzyli w Tego, który to, co nie istnieje, powołuje do istnienia. Powiedz z wiarą: „Jestem dzieckiem Bożym. Jestem drogocenny. Moja przeszłość nie determinuje mojej przyszłości; i nigdy nie jest za późno!”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...