Czytelnicy „Cudów Każdego Dnia” chcieliby tobie podziękować!

6 listopada 2021

Bardzo chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy wspierają „Cuda Każdego Dnia” również finansowo! Ale, co ważniejsze, chciałbym przytoczyć wypowiedzi czytelników „Cudów Każdego Dnia”, którzy podkreślają jak wielki wpływ masz na ich życie poprzez dawanie. Te wypowiedzi skierowane są szczególnie do tych, którzy wspierają tę służbę finansowo.

„Dziękuję wszystkim wspierającym „Cuda Każdego Dnia”. Jesteście prawdziwymi posłańcami wybranymi przez Boga. Bóg wybrał was by pomóc tym wszystkim, którzy desperacko potrzebują pomocy i wsparcia. (...) Jest wielu zrozpaczonych ludzi, którzy czują się przywaleni ciężarem życia, są pogrążeni w głębokim bólu, a przesłanie Cudów Każdego Dnia niesie tak wielką pociechę, radę, nadzieję... Niech waszą radością będzie fakt, że sprawiacie „wielką zmianę w świecie”. Pomagacie Wszechmocnemu w szukaniu i znajdowaniu wszystkich zagubionych owieczek. Niech Bóg was błogosławi”.

„Dziękujemy, że pomagacie finansowo, byśmy my mogli otrzymywać wielkie błogosławieństwo poprzez „Cuda Każdego Dnia”. Bez waszego wsparcia, nie dałabym rady przejść przez ten najgorszy okres mojego życia”. (Mary)

„Dziękuję bardzo za wspieranie służby „Cuda Każdego Dnia”. Nie zliczę ile błogosławieństw otrzymałem przez te codzienne maile, które z kolei promieniują na tych, z którymi mam kontakt. Twój wkład nie jest czymś nieistotnym, ma ogromne znaczenie dla ogromnej rzeszy ludzi, którzy codziennie te maile czytają”. (Aaron)

„Dziękuję za uratowanie mojego życia”. (Andy)
„Dziękuję za wspieranie tego niezwykle ważnego powołania od Samego Najwyższego. On obficie was pobłogosławi, miarą dobrą, utłoczoną, natrzęsioną i opływającą. Jego Słowo nie wróci do Niego próżne. Chwała Bogu, dziękuję!” (Larry)

„Dziękuję... niech Bóg błogosławi cię we wszystkim. On cię używa by czynić cuda. Zaufaj mi. RÓB TAK DALEJ”. (Fernando)

„Tym wszystkim, którzy przyczyniacie się by „Cuda Każdego Dnia” trafiały do czytelników, chciałbym bardzo serdecznie podziękować. Wierzę,że dzielenie się ewangelicznym przesłaniem ratującym życie, jest jedną z najważniejszych rzeczy jaką uczeń Chrystusa może robić. W swoim własnym życiu widzę jak moja wiara wzmacnia się codziennie i jestem pewien, że to samo mogłoby powiedzieć wielu czytelników”. (Jim)

Chwała Panu! Niech Boże błogosławieństwo, powodzenie i dobroć obficie spłyną na ciebie, kiedy dzielisz się tym, co otrzymałeś w każdej dziedzinie swojego życia. Jeśli chciałbyś mieć swój udział w finansowym wsparciu „Cudów Każdego Dnia”, a nie miałeś dotychczas takiej szansy, nie jest za późno! Możesz kliknąć w tym miejscu.
Dziękujemy! :)  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...