Dlaczego jesteś niespokojny?

24 lipca 2018

Wierzę, że Jezus ma dzisiaj szczególne dla ciebie słowo. Oto ono... "Dzisiaj jest piękny dzień. To co cię martwi to rzeczy, których jeszcze mi nie powierzyłeś, które zatrzymujesz dla siebie. Pomyśl o tym: Ja siedzę na tronie. Ja rządzę wszechświatem. Ja Jestem Jezus, Syn Boga, który stał się ciałem dla ciebie, i ja siedzę po prawicy Boga. Jestem w centrum wszystkiego i wszystko we Mnie jest połączone" (rozszerzone tłumaczenie Biblii AMP Kolosan 1,17)  

Ty, moje kochane dziecko, jesteś dla mnie bardzo cenny. Wszystko uczyniłem dla twojego dobra. (Rzymian 8,28)  

Oddaj mi wszystko co wywołuje twój niepokój czy strach. Nie pozwól problemom się przygnieść; raczej uczyń je tematem swoich modlitw. Nie dźwigaj ich ani chwili dłużej... przynieś je do mnie. (1 Piotr 5,7)  

Szukaj mnie... a dam ci się znaleźć. (Jeremiasz 29,13-14)  

Przyjdź i usiądź u Moich stóp. Odsuń na bok okoliczności, chaos, zamieszanie, twoje zmagania z codziennością... Ja JESTEM, takie jest moje imię. Jestem wszystkim co potrzebujesz. Jestem pokojem, którego pragniesz. Jestem życiem w obfitości. Jestem szczęściem, którego poszukujesz. (zobacz Jan 10,10)  

Przyjdź... czekam".  

Pomódlmy się razem... "Jezu, przychodzę. Odpowiadam na Twoje wezwanie. Nie chcę już dłużej nosić tych problemów i złych uczuć... oddaję Ci moje obawy, porażki, zmagania, wszystko co sprawia, że jestem niespokojny i zestresowany. Oddaje Ci wszystko ... tak, weź to wszystko Panie. Ratuj mnie, Jezu! Dziękuję Ci za Twoją pomoc i Twoją miłość. Dziękuję Ci, że jesteś prawdziwym centrum tego wszystkiego. W Twoim imieniu, amen"  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...