Dostrój się do serca Jezusa

7 stycznia 2018

"Czy dwóch idzie razem, jeśli się nie umówili?"
Amos 3,3  

Kamerton to niewielki instrument w kształcie litery U używany przez muzyków by nastroić swoje instrumenty czy głosy. Wydaje czysty dźwięk.  

Dostrój się dzisiaj przyjacielu do serca Jezusa. Kamerton zwykle podaje dźwięk A. Według niego możemy też nastroić inne instrumenty. Kiedy poprzez żywą relacje z Bogiem, twoje serce i myśli zostają nastrojone według Jego myśli, pozostajesz z Nim w harmonii. Twoje życie staje się, podobnie jak Jego, ekscytujące i pełne energii.  

Stajesz się Bożym echem... współbrzmisz dla Niego i odzwierciedlasz Jego serce, o czym piszą też Tomek, Maja i Ania ...  

"Bardzo pokrzepiające jest otrzymywanie codziennie rano, jednego tematu z którym można rozpocząć dzień, ze świadomością, że tego sam doświadczyłeś."
Tomek  

"Dziękuję Panu, że w moich słabościach,"Cuda każdego dnia" dodają mi otuchy i pomogły stanąć na nogi. Jestem taka szczęśliwa...tysięczne dzięki!"
Maja

"Żyję z Bogiem na co dzień. On jest dla mnie jak powietrze, którym mogę oddychać. Bardzo się staram by pomagać ludziom z którymi mam kontakt, słuchać ich jeśli tego potrzebują. Pracuję w idealnym do tego miejscu... jestem kasjerką w restauracji... Przypominam każdemu wchodzącemu klientowi, że Bóg żyje i kocha nas wszystkich, a kiedy wychodzą życzę im błogosławionego dnia... Bóg jest moim nawigatorem. Proszę Go co rano przed wyjściem by był moimi oczyma, moimi uszami i moimi ustami."
Ania
 

Czy jesteś gotowy by zabrzmieć dzisiaj jak Jezus?  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...