Idź i dziel się miłością!

12 października 2021

Jak obiecałem wczoraj, poniżej kilka fragmentów z wielu świadectw jakie otrzymałem od odbiorców „Cudów Każdego Dnia”.
„Twoje listy są dla mnie jak powiew życia. Rano często budzę się wyczerpana i bez chęci do życia, ale kiedy czytam twoje słowa, dodają mi otuchy i prowadzą do serca mojego Zbawiciela! Zmagam się z brakiem poczucia wartości i własnej tożsamości, a także odrzuceniem, ale poprzez „Cuda Każdego Dnia” Duch Boży usuwa te wszystkie złe myśli i zastępuje je dobrymi! Dziękuję, że słuchasz Go i jesteś takim wiernym przekaźnikiem Bożego życia w tej służbie”. (Sonia)

„Był czas kiedy się pogubiłem i zastanawiałem co mam robić ze swoim życiem. Myślałem nawet o popełnieniu samobójstwa, ale dzięki „Cudom Każdego Dnia” otrzymałem inspirację i wierzę, że moja sytuacja się zmieni. Zacząłem na nowo wzrastać w wierze i powróciło poczucie wartości. Chciałbym byś wiedział, że dzięki tobie moje życie zmieniło się na zawsze”.

„Z początku, jakieś trzy miesiące temu, myślałam że twoje przesłanie po prostu jakoś przypadkowo było zbieżne z tym, co działo się w moim życiu. Potem poczułam Bożą miłość w każdym z twoich listów i uświadomiłam sobie, że to Bóg przez nie do mnie mówił. Teraz wiem i czuję, że jestem Jego ukochanym dzieckiem, że jestem wartościowa, że On mnie kocha taką jaką jestem. Zachęta jaką dostaje od ciebie pomaga mi przechodzić każdy dzień i jest bezcenna”. Maria

„Zanim zaczęłam otrzymywać „Cuda Każdego Dnia” było mi bardzo ciężko. Czasami nawet myślałam o samobójstwie, choć nigdy bym go nie popełniła, bo za bardzo boję się Boga i pójścia do piekła. Potem zaczęłam otrzymywać te cudowne rozmyślania w mojej poczcie, i one pomogły mi bardzo zbliżyć się do Boga, wrócić do Jego Słowa, i z dnia na dzień odczuwałam poprawę, zarówno duchową jak psychiczną. Zaczęłam też dzielić się tymi rozmyślaniami z innymi, by również mogli skorzystać z tego daru. Moje życie jest teraz o wiele lepsze, moja wiara została odnowiona, a przyszłość wygląda znacznie jaśniej. Nie mam słów by ci podziękować za to cudowne błogosławieństwo! Niech Bóg was wszystkich błogosławi”. (Patty)

Dzielę się tymi świadectwami by, po pierwsze i przede wszystkim, oddać chwałę Bogu, ale również by zachęcić cię byś niósł otuchę innym - może ktoś z twojej rodziny lub przyjaciel przechodzi przez trudną sytuację, o której nawet nie chce mówić. A może nie poznali jeszcze jak bardzo Bóg ich kocha i jak cenne jest ich życie. Okaż dzisiaj miłość bardzo konkretnie. Wybierz osobę, której będziesz chciał dodać otuchy. Poślij jej/jemu przesłanie miłości i docenienia (poprzez smsa, email, whatsApp, Messengera, czy jakąkolwiek inną drogą). Mógłbyś na przykład napisać, „Masz ogromną wartość w oczach Jezusa. Twoje życie jest skarbem, bezcennym! Jesteś wartościowy... Chciałem żebyś o tym dzisiaj pamiętał. Dziękuję że jesteś, [imię twojego przyjaciela]”.

Czasami, wystarczy kilka słów, by zmieniło się wszystko...
Idź dzisiaj i podziel się miłością!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...