Idź za gwiazdą poranną

6 grudnia 2017

Biblia nazywa Jezusa "Gwiazdą Jasną, Poranną." zobacz Objawienie 22,16  

Od czasu kiedy zbudowano łodzie, żeglarze określali swoje położenie i kurs przy pomocy gwiazd. Gwiazda jest światłem w ciemności, przewodnikiem, drogą, dzięki której się nie zgubisz. Jedną z najlepiej znanych gwiazd jest gwiazda wieczorna (zwana też gwiazdą pasterską). Pojawia się pierwsza i ostatnia znika w brzasku dnia, towarzyszy pasterzom prowadzącym swoje stada.  

Kiedy tkwimy w ciemności, nie wiemy gdzie jesteśmy ani dokąd idziemy. Jeśli czujesz się zagubiony tkwiąc w środku trudnej sytuacji, zdezorientowany życiowymi problemami, skup na nowo swoje spojrzenie na Jezusie. Jak gwiazda w ciemnościach, Chrystus rozświetli twoją noc, a w Jego obecności nie ma cienia odmiany. Jak pisze Jan, Jezus jest "światłem świecącym w ciemności" Jan 1,5 Ta światłość jest wyjątkowo cenna... to wcielenie nadziei, nadchodzącego dnia.  

Wielu wiernych czytelników "Cudów każdego dnia", pisze, że wraz z brzaskiem dnia na nowo koncentrują swój wzrok na Jezusie, porannej gwieździe...  

"Czytając twoje listy każdego ranka, dzięki łasce Bożej, wzmacnia się moja wiara i stan mojego ducha, mam też większe poczucie przynależności do Boga. I dzieje się to tuż po obudzeniu bo otrzymuję twoje maile na telefon. Czytam "Cuda każdego dnia" z ogromną przyjemnością."
Marie Christelle, Republika Wybrzeża Kości Słoniowej  

"Dzięki "Cudom każdego dnia" uświadamiam sobie jak bardzo Jezus jest moim pasterzem."
Marguerite, New Caledonia  

„Każdego ranka czytam twoje posty... w czasie porannej kawy czytam też Biblię lub słucham kazania. I dociera do mnie twoje przesłanie. Będę chciała stać się taką osobą. Już coś zmieniło się w moim życiu; ustąpiła depresja!
Karan  

„Co rano, zaraz po obudzeniu sprawdzam skrzynkę żeby dowiedzieć się co Bóg ma mi dzisiaj do powiedzenia. A przesłanie jest zawsze bardzo precyzyjne, zwięzłe i doskonałe. Niech Bogu będzie chwała za „Cuda Każdego Dnia”.
Elizabeth, Kentucky
 

Błogosławionego dnia pełnego Jego światła!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...