Jaki jest twój zapach?

1 kwietnia 2018

Widziałeś kiedyś kwitnące drzewko bzu? Jest również zwane "motylim krzewem" ze względu na fakt, że jego długie kwiatowe kiście wydzielają bardzo aromatyczny nektar, który przyciąga wiele owadów, zwłaszcza motyli. Zapach kwitnącego bzu rozchodzi się szeroko i przyciąga motyle, które pokrywają cały krzew swoimi wspaniałymi skrzydełkami.  

Jaki zapach ty roztaczasz?  

"Naśladujcie Boga jako ukochane dzieci. Żyjcie też w miłości, podobnie jak Chrystus. On nas ukochał i dla naszego ratunku dobrowolnie złożył siebie Bogu na ofiarę niczym piękny zapach".
Efezjan 5,1-2  

Wierzę, że jako ambasador Niebiańskiego Królestwa, roztaczasz zapach pokoju i miłości. Dzięki temu nie tylko wnosisz ale i czynisz zmiany w tym świecie. Naśladując przykład Chrystusa uwalniasz aromat nieba wszędzie gdzie jesteś.  

Przez co, podobnie jak „motyli krzew” pociągasz innych ... nie do siebie, ale do Chrystusa! Inni przyciągani są przez miłość, którą ich obdarzasz, przez woń obecności Boga w tobie.  

Chciałbym cię, jako ucznia Chrystusa i ambasadora nieba, zachęcić i zmobilizować dzisiaj do...naśladowania Króla chwały! Dla chwały jednego tylko imienia ... imienia Jezus!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...