Jego miłość jest doskonała

25 marca 2020

„Bo choćby rozstąpiły się góry i zachwiały się pagórki, moja łaska nie odstąpi od ciebie i nie zachwieje się moje przymierze pokoju z tobą – mówi Pan, który się nad tobą lituje” (Księga Izajasza 54,10).

Przyjacielu, Boża miłość do ciebie jest doskonała. To oznacza, że nie można nic do niej dodać, by była lepsza czy słodsza. Doskonale odpowiada na potrzeby twojego serca.
- Ta miłość jest jak silny, nawadniający spieczoną glebę deszcz.
- Ta miłość jest jak lekki, świeży wietrzyk w środku lata.
- Ta żarliwa miłość, jaką On ma do ciebie, jest jak ciepły blask ognia w sercu najsroższej zimy.
Bóg cię kocha!

Posłuchaj uważnie, rozejrzyj się: miłość Boga jest wszędzie dokoła ciebie i w tobie. On co rano pisze do ciebie list miłosny. Łapie pierwsze promienie słoneczne, by rozjaśnić i ogrzać glebę twojego serca. „Ze względu na wielkie miłosierdzie naszego Boga, dzięki któremu zajaśnieje nam jutrzenka z wysokości, by objawić się tym, którzy tkwią w ciemności i w cieniu śmierci, i skierować nasze nogi na drogę pokoju” (Ewangelia Łukasza 1,78-79).

Przyjmij tę miłość i uwierz, że Bóg cię kocha takim, jakim jesteś! Uwierz, że ta miłość jest bezgraniczna. Uchwyć się tej potężnej prawdy, a Jego miłość zerwie twoje łańcuchy, osuszy twoje łzy i uzdrowi twoje serce.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...