Jestem z ciebie dumny!

11 marca 2021

Wielu dorosłych ludzi nigdy nie usłyszało od swoich rodziców: „Jestem z ciebie dumny”. Dorastali słysząc raczej poniżające określenia, takie jak: „Do niczego się nie nadajesz” albo: „Do niczego w życiu nie dojdziesz”.
Te negatywne słowa są jak ziarna porażki. Rodzą poczucie winy, niedowartościowanie i stały strach przed niepowodzeniem. Wierzę, że dzisiaj Duch Święty wykorzenia te zasiane, śmiercionośne słowa i zastępuje je słowami życia.

W Księdze Izajasza 54,17 Bóg zapewnia cię, że „(…) wszelka broń ukuta przeciw tobie na nic się nie przyda, każdemu językowi, który w sądzie zezna przeciw tobie, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Pana, a ich sprawiedliwość pochodzi ode mnie – oświadcza Pan”.
Jeśli ktoś zasiał w tobie negatywne przekonania, to proste – ta osoba się myli. Żadna broń, słowna czy moralna, na nic się nie przyda. Bóg, twój Ojciec, kocha cię i chce ci powiedzieć, że z Nim osiągniesz wielkie rzeczy. On już je widzi. On wie, że ci się uda i mówi do ciebie: „jestem z ciebie taki dumny”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...