Jesteś Bożym arcydziełem!

15 kwietnia 2018

Haute couture [z franc. luksusowe krawiectwo] to świat, o którym wielu marzy. Każda rzecz prezentowana podczas pokazu mody to prawdziwe dzieło sztuki... jedyne w swoim rodzaju, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, formowane z precyzją.  

Nasz Bóg jest nadzwyczajnym artystą, który również tworzy niezwykle dzieła sztuki... jedyne w swoim rodzaju! I ty jesteś jednym z Jego dzieł!  

"Wszystkich, którzy są nazwani moim imieniem i których ukształtowałem - owszem, są moim dziełem". Izajasz 43,7  

Poniżej ten sam werset dla ciebie! "Nazwany jesteś moim imieniem, stworzyłem cię dla swojej chwały i ukształtowałem, owszem, jesteś moim dziełem".  

Bóg bardzo precyzyjnie dobrał wszystkie twoje cechy, od koloru oczu po niepowtarzalne właściwości twojej osobowości. Wielu z nas ma swoje małe kompleksy, jakiś brak pewności siebie wynikający z wyglądu fizycznego czy z nielubianej cechy naszej osobowości, czy jeszcze z czegoś innego!  

Wiedz jednak, że Bóg kocha cię takim jakim jesteś. Nie patrzy na ciebie poprzez jakąś wadę, której tak nie lubisz w sobie. On patrzy na ciebie poprzez krew Chrystusa, Swoją świętość, łaskę i miłość!  

Niezależnie co tak bardzo ci przeszkadza, postanów dzisiaj uwierzyć, że Bóg ukształtował cię z drobiazgową starannością, pasją i precyzją.  

Jesteś jedyny w swoim rodzaju, drogi sercu twojego Niebiańskiego Ojca!  

Dziękuję, że żyjesz

Powrót do archiwum...