Jesteś cudem!

22 października 2017

Czytając ponownie zachęcające słowa, które od was dostaję, uświadomiłem sobie jeszcze mocniej, że Pan działa wszędzie tam gdzie człowiek zwraca się do Niego. To ty jesteś cudem!  

Tak wiele przemienionych, odnowionych serc, ponadnaturalnych uzdrowień, aktów przebaczenia. Wszystko to jest efektem pracy i zaangażowania Boga. To dodaje mi chęci by nie przestawać, by nadal być z wami w kontakcie poprzez "Cuda Każdego Dnia."  

Zaczynając ten nowy projekt, chciałem służyć Bożym ludziom w szczególny sposób. Teraz, to ty mnie usługujesz! Czytam co posłałeś, słucham cię, i cieszę się z cudu, który już jest w drodze do ciebie...  

"Cuda Każdego Dnia" dają mi siłę z dnia na dzień by się nie poddawać. Dziękuję bardzo za tę wspaniałą służbę, która szczególnie pomaga tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Twoje przesłanie ma też zawsze wspólny temat, który prowadzi nas przez Słowo Boże. Zasięg wpływu jest praktycznie niewyobrażalny - a mnie osobiście, pomaga i wzmacnia i zachęca do bardziej wnikliwego czytania Biblii. To jest tematem naszych rozmów w biurze, potem w rodzinie, a potem w mojej grupie modlitewnej."
Chris, Szwajcaria  

"Od sierpnia, wszystko co wydawało mi się niemożliwe stało się."
Hermegilda, USA  

"W moim życiu było tyle bólu, że musiałam dać mu ujście. Cuda Każdego Dnia pomogły mi oddać wszystko Bogu, każdego dnia, i starać się pogłębiać tę intymną relację z Ojcem i Jego Synem, Jezusem Chrystusem. Teraz odkrywam radość w życiu. Dziękuję."
Martine, Szwajcaria  

Naprawdę jesteś Bożym cudem! On cie kocha w bardzo szczególny i osobisty sposób.  

Dziękuję, że żyjesz,

Powrót do archiwum...