Jesteś częścią wyjątkowej rodziny!

16 maja 2021

Dziękuję Bogu za wiele sióstr i braci, których mi dał w Chrystusie i nigdy nie przestaję być zadziwiony różnorodnością i pięknem Bożej rodziny... Rodziny, do której i ty należysz!

Tak, Bóg wybrał cię, powołał i zaadoptował. „Zaśpiewali oni nową pieśń tej treści: Godny jesteś wziąć zwój i zdjąć jego pieczęcie, gdyż byłeś zabity, a swoją krwią nabyłeś dla Boga ludzi z każdego plemienia, języka, ludu i narodu...” (Księga Objawienia 5,9) .
Jesteś częścią tej rodziny, składającej się z ludzi z każdego plemienia, języka i narodu. To cudowne, zdumiewające!
Masz braci i siostry we wszystkich częściach świata, a w tej rodzinie masz wyjątkową rolę do spełnienia: zachęcaj, wspieraj, podnoś, módl się itp. Taka rodzina to bezcenna sprawa. Ceń ją sobie. Kochaj ją.

Tak napisała do mnie Ywonne:
„Dzień dobry, Eryku. Jestem zaskoczona jak czas szybko ucieka. Nie do wiary, że minęły już prawie dwa miesiące, od kiedy po raz pierwszy otrzymałam Cuda każdego dnia. Dziękuję tobie i wielu braciom, i siostrom, którzy wspierają cię i modlą się o nas. Cuda każdego dnia są dla mnie ogromnym zachęceniem. To zdumiewające, w jaki sposób Bóg mówi do mnie każdego ranka po otwarciu maila od ciebie. Jeszcze się nie zdarzyło, by nie dotyczyło to mnie samej, mojej rodziny czy przyjaciela.
Jak cudowny jest nasz Bóg! Po prostu delikatnie przypomina nam o swojej miłości, łasce, przebaczeniu i wsparciu, jeśli tylko Mu na to pozwolimy. Dziękuję za cudowną pracę i za wsparcie braci i sióstr na całym świecie. Dziękuję, Ojcze, za tych cudownych ludzi w moim życiu. Niech Bóg cię błogosławi, Eryku i wszystkich, którzy współpracują z tobą”.

Podobnie jak Ywonne jesteś częścią tej jedynej w swoim rodzaju rodziny, którą jest ciało Chrystusa, a ty idealnie do niego pasujesz. Uwierz w to dzisiaj!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...