Jesteś częścią wyjątkowej rodziny!

11 maja 2018

Dziękuję Bogu za wiele sióstr i braci, których mi dał w Chrystusie, i nigdy nie przestaję być zadziwiony różnorodnością i pięknem Bożej rodziny...rodziny,do której i ty należysz!  

Tak, Bóg wybrał cię, powołał i zaadoptował jako Swoje dziecko.  

"Zaśpiewali oni nową pieśń tej treści: "Godny jesteś wziąć zwój i zdjąć jego pieczęcie, gdyż byłeś zabity, a swoją krwią nabyłeś dla Boga ludzi z każdego plemienia, języka, ludu i narodu..." (Objawienie 5,9) Jesteś częścią tej rodziny, składającej się z ludzi z każdego plemienia, języka i narodu. Wow! Pomyśl, czy to nie jest cudowne, zdumiewające! Masz braci i siostry we wszystkich częściach świata.  

A w tej rodzinie, masz unikalną rolę do spełnienia.... zachęcania, wspierania, podnoszenia, modlitwy, itp. Taka rodzina to bezcenna sprawa...ceń ją sobie, kochaj ją.  

Tak napisała do mnie Iwona:
"Dzień dobry Eryku. Jestem zaskoczona jak czas szybko ucieka, nie do wiary, że minęły już prawie dwa miesiące, od kiedy po raz pierwszy otrzymałam "Cuda Każdego Dnia". Dziękuję tobie i wielu braciom i siostrom, którzy wspierają cię i modlą się o nas wszystkich. "Cuda Każdego Dnia" są dla mnie ogromnym zachęceniem. Zdumiewające w jaki sposób BÓG mówi do mnie każdego ranka po otwarciu maila od ciebie. Jeszcze się nie zdarzyło by nie dotyczyło to mnie samej, mojej rodziny czy przyjaciela. Jak cudowny jest NASZ BÓG. Po prostu delikatnie przypomina nam o Swojej miłości, łasce, przebaczeniu i wsparciu jeśli tylko Mu na to pozwolimy. Dziękuję za cudowną pracę i za wsparcie braci i sióstr na całym świecie. Dziękuję Ojcze za tych cudownych ludzi w moim życiu. Niech Bóg cię błogosławi Eryku i wszystkich, którzy współpracują z tobą".  

Podobnie jak Iwona, jesteś częścią tej, jedynej w swoim rodzaju rodziny, którą jest ciało Chrystusa, a ty idealnie do niego pasujesz... uwierz w to dzisiaj!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...